MARCOPOL partnerem kampanii "DOBRY MONTAŻ"

Dodano: piątek, 23 października 2015 09:02

Firma MARCOPOL została jednym z głównych partnerów II edycji ogólnopolskiej kampanii "DOBRY MONTAŻ". Jej celem jest edukacja i zbudowanie świadomości inwestorów indywidualnych w zakresie dobrego montażu wyrobów stolarki budowlanej - okien, drzwi, bram i fasad. Organizatorem kampanii jest Związek Polskie Okna i Drzwi.

Zaangażowanie firmy MARCOPOL w kampanię "Dobry Montaż" wynika z faktu wprowadzenia oferty firmy skierowanej do profesjonalnych grup montażowych, tworzonej razem z uznanymi światowymi markami jakimi są firmy ISO-Chemie oraz SFS-Intec.

Firma MARCOPOL doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważnym czynnikiem wpływającym na zadowolenie z użytkowania takich produktów jak okna i drzwi jest ich profesjonalny i rzetelny montaż przy użyciu takich produktów jak wkręty ościeżnicowe, kotwy czy pozostałych innowacyjnych rozwiązań jak System JB-D oraz JB-D® /L. Dlatego aktywnie angażujemy się w edukację zarówno grup montażowych, jak i naszych przedstawicieli handlowych. Takie elementy jak niezawodne działanie produktu, energooszczędność, bezpieczeństwo dla montażysty i użytkownika końcowego stanowią dla Nas podstawę, a jednocześnie najwyższą wartość naszej strategii, mówi Daniel Cyperling, Product Manager w MARCOPOL Sp. z o.o.

Działania "DOBREGO MONTAŻU" obejmą m.in. kampanię public relations, plakaty umieszczone w punktach dystrybucji partnerów akcji oraz na bilbordach zewnętrznych, na ich stronach internetowych i w katalogach produktowych, prowadzenie dedykowanej kampanii strony internetowej.

W ramach akcji planowany jest także cykl spotkań ze studentami polskich uczelni technicznych, a także promocja przedsięwzięcia podczas najważniejszych imprez branżowych, m.in. Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA 2016. Uroczysty finał i podsumowanie działań "DOBREGO MONTAŻU" odbędzie się na VII Kongresie Stolarki Polskiej.

Kampanię "DOBRY MONTAŻ", oprócz firmy MARCOPOL popierają wiodące firmy związane z branżą stolarki budowlanej, takie jak: AIB, Anwis, FAKRO, Hörmann, POL-SKONE, PORTA KMI Poland, Proline, Soudal i Wiśniowski.

źródło i zdjęcie: MARCOPOL