"Diamenty Stolarki" na targach Warsaw Build 2015

Dodano: poniedziałek, 03 sierpnia 2015 07:17

Do 31 sierpnia 2015 r. producenci stolarki budowlanej mogą zgłaszać swoje wyroby do drugiej edycji konkursu "Diamenty Stolarki". Najciekawsze produkty zostaną z zaprezentowane podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build 2015, odbywających w dniach 16-18 września 2015 r. w Warszawie. Dla montażystów stolarki uruchomiony zostanie specjalny punkt konsultacyjny.

Celem konkursu "Diamenty Stolarki" jest docenienie ciekawego designu stolarki budowlanej i wyróżnienie najlepszych producentów w kategoriach: okna, drzwi, bramy garażowe oraz osłony okienne. Zgłoszone produkty będą oceniane pod kątem innowacyjnego wzornictwa i nowatorskich rozwiązań przez niezależnych ekspertów, ale także przez architektów i potencjalnych nabywców - uczestników targów Warsaw Build 2015.

Finałowe wyroby prezentowane będą w strefie konkursowej targów, w warszawskim Centrum Wystawienniczym EXPO XXI. Warsaw Build 2015 to największe wydarzenie w regionie, skupiające przedstawicieli branży budowlanej: inwestorów, architektów, producentów, montażystów z ponad 30 krajów świata. Równolegle na stronach internetowych organizatorów www.warsawbuild.pl i www.forumbranzowe.com odbywać się będzie głosowanie internautów.

Produkty stolarki budowlanej w Polsce charakteryzuje wysoka jakość, dlatego czynnikiem wyróżniającym coraz częściej staje się ich design, dostosowywany do rosnących wymagań konsumentów, mówi Anna Rabiej, organizator Warsaw Build 2015. Polscy nabywcy doceniają estetykę produktu, przemyślaną formę, kolorystykę czy strukturę okien, drzwi i bram - zaczyna obowiązywać moda, pojawiają trendy wzornicze. Chcemy je pokazywać, a najciekawsze produkty wyróżniać. Wśród ubiegłorocznych laureatów znalazły się firmy, takie jak Oknoplast, Witraż czy Gerda.

Udział w konkursie "Diamenty Stolarki" jest bezpłatny. Zgłoszenia przesyłać można do 31 sierpnia 2015 na adres: konkurs@warsawbuild.pl. Dodatkowe informacje i regulamin konkursu dostępne na stronie internetowej http://warsawbuild.pl/diamenty-stolarki/.

Konsultacje dla montażystów

Z myślą o przedstawicielach sektora stolarki, podczas tegorocznej edycji Warsaw Build 2015 zostanie uruchomiony specjalny punkt konsultacyjny Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Dostępni na miejscu specjaliści będą odpowiadać na pytania dotyczące montażu okien, drzwi, bram, fasad czy osłon. Punkt konsultacyjny ZMS czynny będzie codziennie w trakcie trwania targów w dniach od 16 do 18 września 2015 r.

źródło i zdjęcie: www.warsawbuild.pl / informacja prasowa