Ministerstwo Gospodarki honorowym patronem VI Kongresu Stolarki Polskiej

Dodano: piątek, 13 marca 2015 12:04

Kongres Stolarki Polskiej to niezwykle ważne wydarzenie. Świadczy o tym m.in. wsparcie, jakiego tej inicjatywie udzielają znane i szanowane w Polsce i na świecie instytucje. Patronat Honorowy nad VI edycją Kongresu objęło Ministerstwo Gospodarki.

Informację o tym zaszczytnym wyróżnieniu, w imieniu Wiceprezesa Rady Ministrów, Ministra Gospodarki, Pana Janusza Piechocińskiego, przekazał Szef Gabinetu Politycznego, Pan Jacek Marciniak.

Ministerstwo Gospodarki to instytucja, która aktywnie pomaga polskim przedsiębiorcom. Jego misją jest stworzenie najlepszych w Europie warunków prowadzenia działalności gospodarczej. Strategiczne priorytety działalności Ministerstwa Gospodarki to m.in. wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjności i konkurencyjności, lepsze regulacje prawne, partnerstwo dla rozwoju gospodarczego czy umocnienie polskiej marki na rynku międzynarodowym.

Resort kierowany przez Wicepremiera, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego już od lat jest niezwykle ważnym partnerem Związku Polskie Okna i Drzwi. Współpracowaliśmy między innymi przy okazji wcześniejszych edycji Kongresu Stolarki Polskiej oraz realizacji "Branżowego Programu Promocji Stolarki Okiennej i Drzwiowej". Umożliwił on uczestniczącym w nim firmom obecność na największych międzynarodowych imprezach targowych, promocję w katalogach eksportowych, a także w zagranicznych mediach branżowych.

VI Kongres Stolarki Polskiej odbędzie się w dniach 21-22 maja br. w Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim.

źródło i zdjęcie: Związek POiD