Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki

Dodano: poniedziałek, 23 lutego 2015 09:14

W trakcie targów Budma, organizowanych w dniach 10-13 marca 2015 r. w Poznaniu, odbędzie się finał pierwszych Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki. Do zawodów stanie dziewięciu montażystów okien oraz dziewięciu doradców technicznych, którzy powalczą o miano Mistrza Polski.

Uczestnicy to przedstawiciele najlepszych salonów okienno-drzwiowych, wyłanianych podczas comiesięcznych konkursów. Należą do nich reprezentanci firm z całej Polski: Salva z Zielonej Góry, Mróz z Łodzi, Klucz-Serwis z Grójca, Nowal z Warszawy, Art-Okna z Bielska-Białej oraz Mariot z Rzeszowa.

Podczas finału Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki zadaniem montażystów będzie prawidłowy, szczelny montaż okna w otworze okiennym. Ich pracę oceni komisja konkursowa, a szczelność montażu - specjalny sprzęt wykorzystywany do testów Blower Door, który ujawnia nieszczelności w budynkach. Doradcy techniczni będą natomiast musieli przeprowadzić rozmowę z klientem i wykazać się podczas niej najwyższymi kompetencjami oraz wiedzą produktową, techniczną, marketingową i handlową.

Zwycięzcy otrzymają prestiżowy tytuł Mistrza Polski oraz cenne nagrody rzeczowe, a pozostali finaliści - upominki od Zrzeszenia i sponsorów zawodów.

Zorganizowanie Mistrzostw Polski Zrzeszenia Montażystów Stolarki nie byłoby możliwe bez wsparcia partnerów, którymi są firmy: Selt, G-U, ISO-Chemie oraz promotorów, którymi są firmy Aluplast, Drutex, Geze, Ventec, Pol-Skone, Topex, Selena, Somfy i Bricoman.

źródło i zdjęcie: Zrzeszenie Montażystów Stolarki

Firma Boryszew Erg