Nowe firmy w Związku Polskie Okna i Drzwi

Dodano: wtorek, 20 stycznia 2015 07:57

Związek Polskie Okna i Drzwi cały czas rozwija swoją działalność i przyjmuje nowych członków. Do grona producentów zrzeszonych w tej organizacji z początkiem 2015 r. dołączyły kolejne firmy: Anwis, Becker-Antriebe, MOBILUS MOTOR, SHADOW-SYSTEM KAMROWSKI i Sommer Polska.

Firma Anwis Sp. z o.o. właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji. Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Ponadto firma, jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna.

Becker-Antriebe od 1921 roku zajmuje się produkcją napędów elektrycznych. W latach 70. firma wyspecjalizowała się w napędach i sterowaniach do rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych. W ofercie znajdują się również napędy do zastosowań specjalnych: w osłonach przeciwpożarowych, basenowych i innych. Produkty Becker-Antriebe dostępne są w Europie, Azji i Australii, a od 2009 r. również w Polsce.

Firma MOBILUS MOTOR specjalizuje się w produkcji i dystrybucji siłowników rurowych, sterowań oraz akcesoriów do zasłon zwijanych. W ciągu wieloletniej działalności firma gruntownie poznała rynek i potrzeby klientów, co pozwoliło jej zająć wiodącą pozycję wśród dostawców na rynku krajowym. Swoim klientom firma oferuje profesjonalną, elastyczną obsługę i doradztwo techniczne na najwyższym poziomie.

Firma SHADOW-SYSTEM KAMROWSKI z siedzibą w Sopocie istnieje od 1997 roku. Produkuje i sprzedaje wewnętrzne osłony okienne oparte na systemie DECOMATIC® firmy Benthin oraz rozwiązaniach innych dostawców, takich jak Hunter Douglas czy Coulisse. Obecnie zatrudnia 40 pracowników i wykorzystuje 2000 mkw. powierzchni produkcyjnych i biurowych.

Firma Sommer Polska będąca przedstawicielem firmy SommerAntriebe und Funk, jest jednym z czołowych producentów napędów do bram oraz systemów sterowania radiowego. Została założona w 1980 roku w Niemczech i od samego początku jej produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. W 2000 roku powstało przedstawicielstwo w Polsce, które przez wyspecjalizowaną sieć dealerską dystrybuuje produkty firmy Sommer na terenie całego kraju. Produkty firmy Sommer znane są na całym świecie. Wielu uznanych producentów bram garażowych czy wjazdowych stosuje je w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania swoim klientom.

źródło i zdjęcie: http://poid.eu