Piknik Ekologiczny z firmą OknoPlus

Dodano: wtorek, 22 listopada 2011 12:21

W połowie listopada 2011 r. odbył się Piknik Ekologiczny. Uczestnicy tego wydarzenia mieli okazję skorzystać z wiedzy ekspertów, którzy specjalizują się w tematyce ekologicznych technologii budowlanych. W Pikniku Ekologicznym udział wzięli także partnerzy handlowi firmy OknoPlus.

Organizatorzy Pikniku Ekologicznego zaplanowali wiele atrakcji, które były skierowane do całych rodzin. Dla najmłodszych zorganizowano ekologiczne warsztaty, podczas których dzieci mogły dowiedzieć się jak żyć w zgodzie z naturą oraz jakie zachowania są przyjazne środowisku. Dorośli uczestnicy pikniku mieli zaś okazję, by posmakować i zaopatrzyć się w ekologiczne specjały.

Dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzenia Domu Modelowego oraz uzyskanie informacji o tym, jak krok po kroku powstawał. Uczestnikom spotkania została zaprezentowana również idea budownictwa energooszczędnego, które wykorzystuje odnawialne źródła energii.

Uczestnicząca w Pikniku Ekologicznym firma OknoPlus przekonywała, że dzięki innowacyjnym rozwiązaniom z zakresu stolarki okiennej, można zdecydowanie zmniejszyć zużycie energii, a co za tym idzie m.in. zminimalizować koszty eksploatacji domu.

Goście oprócz zapoznania się z ofertą firm uczestniczących w pikniku, mieli także okazję zasięgnąć fachowych porad na temat budownictwa energooszczędnego. Na stoisku firmy OknoPlus największym zainteresowaniem cieszyły się ciepłe okna TopTHERMO o unikalnej wartości współczynnika U= 0,6 W/m2K, popartej certyfikatem.

Porad udzielał Tomasz Chyliński, partner handlowy firmy OknoPlus, współwłaściciel salonu OKTOM. "Zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie energooszczędnymi oknami oferowanymi przez OknoPlus" - informuje Chyliński i dodaje: "Świadczy to o chęci zgłębienia informacji na temat produktów energooszczędnych. Piknik Ekologiczny, czy podobne inicjatywy są idealną okazją, by poszerzyć swoją wiedzę, zorientować się w nowościach rynkowych, a przy okazji miło spędzić czas z rodziną".

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus, która znajduje się tutaj.

źródło: OknoPlus
zdjęcie: dommodelowy.pl

Firma OknoPlus