Konferencja "Nowa wartość sprzedaży"

Dodano: poniedziałek, 13 czerwca 2011 14:42

Roto Frank Okucia Budowlane we współpracy z Kancelarią Doradczą Synergia organizuje ekskluzywną konferencję "Nowa wartość sprzedaży" poświęconą procesowi sprzedaży wysokomarżowych produktów okiennych.

Konferencja "Nowa wartość sprzedaży", która adresowana jest do kadry kierowniczej kluczowych klientów Roto, odbędzie się 16-17 czerwca 2011 roku w Józefowie k./Warszawy.

W trakcie konferencji uczestnicy dyskutować będą nad obecną sytuacją w branży stolarki otworowej w Polsce i Europie Zachodniej, oraz jakością obsługi klienta w punktach sprzedaży okien. Dzięki temu możliwe będzie zwrócenie uwagi na niewykorzystany potencjał sprzedażowy zaawansowanych technologicznie produktów okiennych.

Konferencja "Nowa wartość sprzedaży" będzie również okazją do zaprezentowania, po raz pierwszy, głównych założeń Programu Rotomania - elitarnego programu motywacyjnego skierowanego do sprzedawców okien, którego głównym celem jest zwiększenie zaangażowania w sprzedaż zróżnicowanych produktów okiennych opartych o nowoczesne rozwiązania Roto.

źródło i zdjęcie: Roto Frank