W marcu rusza cykl seminariów firmy Pilkington

Dodano: sobota, 12 lutego 2011 10:43

"Nowoczesne technologie w architekturze" to cykl seminariów przeznaczonych dla architektów, które rozpoczną się na początku marca br. Wydarzenie zostanie zorganizowane przez firmę Pilkington.

Celem seminariów jest przybliżenie architektom nowych technologii i rozwiązań w zakresie, takim jak: szkło budowlane, systemy szklenia, konstrukcje budowlane z aluminium, systemy solarne i fotowoltaiczne, automatyka drzwiowa oraz okucia okienne, a także ich zastosowanie w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Jedną z prezentowanych nowości będą nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™.

Umożliwiają one projektantom kreatywne wykorzystanie szkła w architekturze, a także spełniają wymagania związane z izolacyjnością cieplną, ochroną przeciwsłoneczną i ochroną przed hałasem. W trakcie seminariów organizatorzy przedstawią również wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce.

Udział w seminariach jest bezpłatny. W celu uzyskania zaproszenia należy zarejestrować się na stronie internetowej firmy.

źródło i zdjęcie: pilkington.pl