MS więcej niż OKNA na polskich targach budowlanych

Dodano: środa, 16 marca 2016 08:13

Początek roku, to dla firmy MS więcej niż OKNA, gorący okres związany z udziałem w wydarzeniach branży budowlanej. Firma weźmie udział między innymi w Targach Budowlanych BUD-GRYF, Targach Budowlanych Dom i Otoczenie - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza i Międzynarodowych Targach Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2016".

Targi Budowlane LUBDOM

Studio Okien i Drzwi DOMO pojawi się w Lublinie także w kwietniu, na Targach Budowlanych LUBDOM (1-3.04.2016), które są jednym z najbardziej popularnych wydarzeń branży budowlanej we Wschodniej Polsce. Organizatorzy targów nieustannie poszerzają ofertę wystawienniczą dążąc do połączenia tradycji z nowoczesnością. W tym roku szczególny nacisk położony zostanie na zagadnienie budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Motywem przewodnim będzie hasło "Dom energooszczędny przyjazny dla ludzi i środowiska". Warto wspomnieć, że ubiegłoroczną edycję LUBDOM odwiedziło ponad 8 tysięcy osób - wśród nich zarówno profesjonaliści, jak i klienci indywidualni.

Targi Budowlane Silesia Building Expo SIBEX 2016

W Sosnowcu na dziewiątej edycji Targów Budowlanych SIBEX, firmę MS więcej niż OKNA, reprezentować będzie Portalux (1-3.04.2016).

SIBEX to największa wystawa branży budowlanej w południowej Polsce, która skupia się na pierwszym etapie inwestycji - planowaniu budowy czy remontu. Z roku na rok targi cieszą się coraz większą popularnością. Dzięki zróżnicowaniu wystawców (są wśród nich firmy o różnym portfolio, działające zarówno na dużą i na niewielką skalę) SIBEX jest miejscem, gdzie zwiedzający mogą szybko porównać i ocenić oferty wielu firm. Dodatkowo w tym samym miejscu i czasie mogą pozyskać potrzebne informacje, gdyż wystawom na targach towarzyszą liczne pokazy, seminaria i dyżury ekspertów.

Targi Budowlane Dom i Otoczenie - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza

MS Gliwice pojawi się na drugiej edycji Targów Budowlanych Dom i Otoczenie - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza w dniach 9-10 kwietnia 2016 roku. Targi organizowane są w katowickim Spodku, przy alei Korfantego 25.

Na targach prezentowana będzie pełna oferta branżowa dla osób budujących lub remontujących domy, a także dla tych, którzy poszukują nowego mieszkania.

Targi Budowlane BUD-GRYF

MS Szczecin, zaprezentuje swoją ofertę w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Szczecinie, podczas dwudziestej piątej edycji Targów Budowlanych BUD-GRYF. Jest to jedyne wydarzenie na Pomorzu Zachodnim całkowicie dedykowane branży budowlanej i energetycznej. Jego grupą docelową są osoby i firmy, które pragną zaprezentować swoje najnowsze produkty, a także ci, których interesują trendy i zmiany zachodzące na rynku budowlanym. Targi są doskonałą okazją do nawiązania relacji B2B.

Jubileuszowa edycja wydarzenia skupi się na efektywnym i energooszczędnym budownictwie, zarządzaniu zasobami energetycznymi oraz innowacyjnych rozwiązaniach budowlanych. Targi co roku odwiedzane są przez blisko 8 tysięcy osób. W 2016 roku wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz "Twój Dom 2016"

Autoryzowany salon sprzedaży MS więcej niż OKNA - PASJA, przedstawi swoją ofertę na czterdziestej dziewiątej edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa "Twój Dom 2016", która odbędzie się w dniach 15-17 kwietnia 2016 roku w Bielsko-Białej.

Wydarzenie stwarza okazję do spotkań biznesowych i pozyskiwania nowych klientów. Biorą w nim udział firmy zarówno polskie, jak i czeskie oraz słowackie. Targi dają szansę nawiązania kontaktów i poszukiwania partnerów w regionie transgranicznym. Organizatorzy przewidują, że w 2016 roku na targach swój asortyment zaprezentuje około 250 polskich i zagranicznych firm. Zobaczy je zaś ok. 6 tysięcy zwiedzających.

źródło i zdjęcie: MS więcej niż OKNA