Porta Roadshow 2016 zakończone

Dodano: wtorek, 15 marca 2016 12:53

Na początku marca zakończyło się Porta Roadshow 2016 - największe wydarzenie tego typu w branży. W trakcie dwóch tygodni Porta Drzwi zorganizowała spotkania z ok. 2000 partnerami biznesowymi w 8 największych miastach Polski. Wszystko po to, aby przedstawić plany na najbliższy rok w ramach strategii 2015+, zaprezentować nowości produktowe oraz dedykowane narzędzia wsparcia sprzedaży. Ważną część spotkań stanowiła prezentacja nowej fabryki drzwi w stalowych w Ełku - najnowocześniejszej inwestycji tego typu w Europie.

Kluczową ideą Porta Roadshow 2016 były spotkania ze wszystkimi partnerami Porta - dealerami, punktami sprzedaży, grupami montażowymi, architektami oraz inwestorami. To właśnie do tych grup kierowana jest wspólna strategia Porta Partner.

Zależało nam, aby Roadshow był unikatową formą wymiany poglądów w ramach realizacji idei "Porta Partner. Otwórz się na więcej". Właśnie dlatego oprócz prezentacji produktowej przygotowaliśmy pokazy filmowe oraz konkursy z nagrodami. Zaplanowaliśmy spotkania w ośmiu miastach w Polsce tak, aby każdy mógł znaleźć dla siebie odpowiedni dzień i lokalizację, mówi Artur Pęksyk, Szef działu marketingu w Porta KMI Poland.

Podczas czterogodzinnych spotkań w trakcie dwóch tygodni, w ośmiu największych polskich miastach (Gdańsk, Olsztyn, Bydgoszcz, Łódź, Poznań, Wrocław, Kraków oraz Warszawa), partnerzy Porta mieli okazję, aby poznać propozycję oferty firmy na 2016 r. W centrum uwagi znalazła się nowa kolekcja drzwi stalowych z serii Porta Steel, produkowanych w nowej fabryce firmy w Ełku.

Nowy zakład drzwi stalowych w Ełku to dla Porta najważniejsza inwestycja na najbliższe lata. Jego łączna powierzchnia zajmuje ponad 14 tys. m², natomiast koszt inwestycji wynosi około 70 mln złotych. Szacujemy, że w przeciągu 5 najbliższych lat, dzięki nowej fabryce, nasze obroty wzrosną o około 100 mln złotych, mówi Jacek Woźniak, Szef sprzedaży w Porta KMI Poland.

źródło i zdjęcie: PORTA KMI POLAND