Okna Internorm na targach Dom Inteligentny 2015

Dodano: piątek, 02 października 2015 06:10

W dniach 2-4 października 2015 r. odbędzie się czwarta edycja targów Dom Inteligentny. Firma Internorm, producent inteligentnych okien, po raz drugi weźmie udział w tym wydarzeniu. W tym roku zmieniono nazwę imprezy na DI EXPO 2015 - targi elektroniki użytkowej.

Internorm na swoim stoisku pokaże inteligentne okna z systemem sterowania budynkiem - I-tec SmartWindow, za pomocą którego domownik może obsługiwać rolety, żaluzje fasadowe, elektryczne produkty zintegrowane z oknem oraz inne inteligentne systemy za pomocą tabletu lub smartfona.

Użytkownik ma również możliwość zarządzania I-tec Wentylacja - połączonym z oknem elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła, odzyskujący do 93% energii podczas wymiany zużytego powietrza na świeże. Kolejną technologią, którą można obsługiwać zdalnie jest technologia I-tec Zacienienie zastosowana w oknach zespolonych - polegająca na wykorzystaniu energii słonecznej do zasilania żaluzji wewnątrz okna wyposażonej w moduł fotowoltaiczny.

System można także używać do sterowania innymi inteligentnymi produktami znajdującymi się w domu. Aplikacja I-tec Smart Window jest do ściągnięcia za darmo ze sklepu Apple Store oraz Google Play.

źródło i zdjęcie: INTERNORM

Firma Internorm