Technologie okienne Internorm na targach BUDMA 2015

Dodano: czwartek, 05 marca 2015 08:34

Firma Internorm zaprezentuje swoje najnowsze technologie okienne oraz drzwiowe na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA w Poznaniu. Targi odbędą się w dniach 10-13.03.2015 r.

Jak co roku, w marcu, do oferty Internorm wchodzą nowe produkty, które swoją premierę w Polsce mają właśnie na poznańskich targach.

Wśród najciekawszych nowości produktowych znajdzie się model PANORAMA HX 300 - jest to drewniano-aluminiowy system wielkopowierzchniowych przeszkleń, w środku których mogą być zamontowane okna lub drzwi balkonowe. Jest to idealne uzupełnienie naszej oferty o kolejny produkt, który świetnie sprawdzi się w nowoczesnym budownictwie, w którym często projektowane są duże przeszklenia, mówi Marcin Ksokowski Dyrektor Generalny IFTM Internorm.

Na stoisku Internorm nie zabraknie również inteligentnych okien z systemem I-tec Wentylacja - wbudowanym w okno elektrycznym wywietrznikiem wyposażonym w wymiennik ciepła, odzyskujący do 86% energii, czy też okien z niezależną energetycznie żaluzją międzyszybową wyposażoną w moduł fotowoltaiczny. Oboma systemami można sterować za pomocą smartfona lub tableta, dzięki aplikacji Smart Window!

Targi to również możliwość bezpośredniej rozmowy, wymiany poglądów i informacji z inwestorami, architektami oraz handlarzami, którzy są zainteresowani dołączeniem do naszej sieci sprzedaży, dodaje Marcin Ksokowski z IFTM Internorm

W ubiegłych latach stoisko Internorm na targach BUDMA, oprócz nowoczesnej formy prezentacji, wyróżniało się wesołą atmosferą panującą wśród pracowników.

źródło i zdjęcie: INTERNORM

Firma Internorm