WIŚNIOWSKI na targach w Bolonii - relacja

Dodano: poniedziałek, 17 listopada 2014 08:42

Już po raz 50. odbyły się Międzynarodowe Targi Budowlane SAIE w Bolonii, gdzie, co roku tysiące przedstawicieli firmy budowanych przyjeżdża, aby pochwalić się innowacyjnym produktami, ale również wymienić doświadczeniami. W takim gronie nie mogło zabraknąć firmy Wiśniowski i bramy PRIME.

Targi SAIE w Bolonii to wydarzenie mające bardzo duże znaczenie w branży. W ciągu 50 lat historii targów, stały się one najważniejszą wystawą, prezentującą najnowsze trendy w budownictwie i architekturze.

Swoje nowe produkty zaprezentowała tam również firma Wiśniowski. Można było zobaczyć m.in. bramę PRIME, drzwi wejściowe CREO oraz nową kolekcję ogrodzeń MODERN. Są to produkty, które zarówno pod względem designu jak i funkcjonalności, zaspokajają potrzeby i gusta najbardziej wymagających klientów.

Obecność naszej firmy na tego typu wydarzeniach, to z jednej strony świetna okazja, aby nawiązać kontakty handlowe i wymienić się doświadczeniami, ale również miejsce gdzie możemy promować nasz kraj. Bardzo nas cieszy fakt, że poprzez nasze produkty możemy pokazać, że jako polska firma, jesteśmy na najwyższym poziomie innowacyjności w rozwoju technologii i umiemy zaspokajać gusta klientów na całym świecie, powiedziała Katarzyna Świderska Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Zarówno stoisko, sposób prezentacji jak również innowacyjność prezentowanych przez firmę Wiśniowski produktów, odzwierciedlały przesłanie hasła tegorocznej edycji targów: "Dać impuls przyszłemu budownictwu". Poziom innowacyjności stosowanych przez firmę Wiśniowski rozwiązań pozwala zaliczyć je do tych, które niewątpliwie wyznaczają trendy w branży budowlanej.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI

Firma Akm