Gala Liderów Rynku Stolarki ponownie na Warsaw Build

Dodano: poniedziałek, 28 kwietnia 2014 06:46

Zrzeszenie Montażystów Stolarki wraz z Centrum Analiz Branżowych jak co roku nagradzają wspólnie podczas specjalnej gali największych graczy na rynku stolarki budowlanej. Podobnie jak w roku ubiegłym Gala Liderów Rynku Stolarki 2014 odbędzie się podczas targów Warsaw Build organizowanych przez firmę Lentewenc.

O tym, czy firma ma szansę zdobyć wysoką pozycję na rynku i ją utrzymać decyduje wybór konsumentów. Celem Gali Liderów Rynku Stolarki jest wyróżnienie tych firm, które w segmencie produkcji okien i drzwi odnotowały najwyższą sprzedaż. Podstawą wyłonienia zwycięzców jest zestawiany przez Centrum Analiz Branżowych ranking firm według ich wyników sprzedażowych osiągniętych w minionym roku.

W roku 2013 Liderami Rynku Stolarki okazały się takie firmy, jak m.in.: VELUX, DRUTEX, Aluprof, DLH, MFO czy Teknos.

Można powiedzieć, że o byciu Liderem w danym segmencie decydują klienci danej firmy, kupując w mniejszym lub większym stopniu jej produkty i w ten sposób tworząc jej wynik sprzedażowy. Inne czynniki nie mają znaczenia, mówi Robert Klos z Centrum Analiz Branżowych.

Nie ma zatem zgłoszeń ani jury - zwycięzcy wyznaczani są w sposób obiektywny, o wyniku decydują liczby. Najlepsze przedsiębiorstwa są wyróżnione podczas uroczystej Gali, która już drugi raz z rzędu odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Budowlanych i Wnętrzarskich Warsaw Build.

Najwięksi gracze branżowi w jednym miejscu

Gala jest jednocześnie spotkaniem Klubu Forum 100 - szefów stu największych firm z branży stolarki budowlanej. Z tego względu ceremonia wręczenia nagród będzie poprzedzona prezentacją wyników branży w I połowie bieżącego roku oraz prognoz na kolejne lata.

Branżowe święto

Uroczystość wyłonienia Liderów to nie jedyne wydarzenie dla branży stolarki, które odbędzie się podczas Warsaw Build. Od 18 do 20 września montażyści będą mieli okazję wziąć udział w III Ogólnopolskim Pikniku Montażowym, natomiast producenci mogą się spodziewać rozwiązania konkursu na najlepszy design drzwi i okien pt. "Diament Stolarki".

źródło i zdjęcie: www.warsawbuild.pl

Firma Belu Tec