Vetrex na targach Budma 2014

Dodano: poniedziałek, 10 marca 2014 08:28

11 marca rozpocznie się kolejna edycja największych w Polsce targów budowlanych - BUDMA. Vetrex, pomorski producent stolarki premium, po raz kolejny znajdzie się wśród wystawców.

Targi Budma to ogromna, bardzo profesjonalna impreza, na której nie może nas zabraknąć. Stanowią one kompleksowy przegląd dominujących trendów i są doskonałą okazją do bezpośredniego spotkania z klientami oraz poznania ich opinii oraz oczekiwań wobec naszych produktów, a także do zaprezentowania nowości, mówi Krzysztof Michalak, Dyrektor Handlowy, Vetrex.

Impreza bezpośrednio poprzedza rozpoczęcie sezonu budowlanego i z tego powodu jest chętnie odwiedzana przez inwestorów indywidualnych, do których Vetrex w pierwszej kolejności kieruje swoją ofertę. Na ekspozycji firmy VETREX z pewnością znajdzie się flagowy, wysoce energooszczędny system V90+, unikalny system V70 Optimal Black z czarnym okuciem, systemy przesuwne, w tym Vetrex Slide - dedykowany do realizacji konstrukcji wielkogabarytowych, a także wiele innych produktów.

Na odwiedzających stoisko Vetrex czekać też będą eksperci techniczni oraz doradcy - każdy zainteresowany ofertą Vetrex będzie mógł dowiedzieć się wszystkiego o produktach Vetrex, dobrać rozwiązanie najlepiej odpowiadające wymaganiom technicznym planowanej realizacji oraz indywidualnym upodobaniom, a także poznać usługi montażowe świadczone przez partnerów handlowych firmy.

W tym roku, przygotowaliśmy się na Budmę w specjalny sposób. Odwiedzający nasze stoisko na pewno dobrze je zapamiętają, dodaje Krzysztof Michalak.

Stoisko Vetrex o numerze 77, zlokalizowane będzie w pawilonie 7.

źródło i zdjęcie: VETREX

Firma Vetrex