III Konwent Stolarki w Krakowie

Dodano: wtorek, 21 stycznia 2014 08:26

W dniach 27-28 lutego 2014 r. w Krakowie, odbędzie się III Konwent Stolarki w ramach projektu Akademia Stolarki VIP. Konwent przeznaczony jest dla specjalistów ds. marketingu, sprzedaży, obsługi klienta, szefów montażu, właścicieli salonów i innych fachowców z branży.

III Konwent Stolarki odbywać się będzie pod hasłem: "Fakty i Mity o oknach, drzwiach, systemach PVC, o stolarce drewnianej i aluminiowej - jej komponentach i montażu".

III Konwent Stolarki jest dla wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się tego co jest prawdą, a co tylko mitem. Które systemy są dobre, po co komu szkło i dlaczego ciepły montaż staje się faktem, ale także czy na stolarce aluminiowej można zarobić, co to jest statyka rolet, czy są takie umowy sprzedaży stolarki, w których nie ma klauzul niedozwolonych. To będą dwa dni intensywnych działań szkoleniowych mających na celu zrozumienie wielu zagadnień dotyczących systemów PVC i aluminiowych, sposobów i technik montażu, innowacji w stolarce, obsługi klienta, umów sprzedaży, prawdziwego ciepłego montażu ( w tym poza licem muru) czyli praktycznej nauki i wiedzy dotyczącej:

  • właściwego i kompletnego przygotowania otworów okiennych, właściwego zabezpieczenia budowy przed montażem
  • właściwego doboru okien i drzwi oraz sposobu montażu w zależności od rodzaju budynku, jego przeznaczenia i preferencji inwestora
  • faktów i mitów dotyczących kosztorysowania montażu
  • praktycznego ciepłego montażu w warstwie ocieplenia, poza licem muru, których koszt będzie akceptowalny przez wielu klientów (dwie ścianki montażowe do nauki)
  • faktów i mitów i doboru szyb zespolonych do różnego rodzaju funkcji okien i fasad (również do ogrodów zimowych) - Nowość!
  • wyboru rolet do okien dachowych i pionowych w tym także na baterie słoneczne - Nowość!
  • obsługi klienta i marketingu internetowego, co dobrze sprzedaje się w internecie a co "w realu"
  • niedozwolonych klauzul w umowach sprzedaży i sposobów ich eliminacji - przedstawienie projektu umowy - Nowość!

źródło i zdjęcie: www.stolarkavip.pl

Firma Capek