WIŚNIOWSKI zaprezentuje swoją ofertę na targach BATIMAT 2013

Dodano: poniedziałek, 07 października 2013 07:40

Firma Wiśniowski weźmie udział w międzynarodowych targach BATIMAT 2013, które odbędą się w Paryżu w dniach 4-8 listopada 2013 r. Podczas odbywającego się co 2 lata wydarzenia prezentowane są najnowsze dokonania branży, m.in. w zakresie systemów budowlanych, wyposażenia i dekoracji wnętrz, materiałów i narzędzi oraz stolarki budowlanej.

Międzynarodowe targi BATIMAT to prestiżowa impreza o długoletniej tradycji, organizowana już od 1959 roku. Udział w targach stanowi duży impuls do działania dla producentów wprowadzających innowacyjne rozwiązania.

Wiodąca tematyka targów BATIMAT 2013 to stojące przed branżą budowlaną wyzwania dotyczące efektywności energetycznej i niskiego poboru energii. Prowadzone dyskusje poświęcone będą również dostępności i komfortowi budynków, duży nacisk zostanie także położony na technologiczny wymiar budownictwa.

Podczas tegorocznej odsłony imprezy, swoją bogatą ofertę zaprezentuje firma WIŚNIOWSKI.

Przez dwa dni paryskie targi BATIMAT stają się prawdziwym centrum światowego budownictwa, dlatego też nie może nas zabraknąć na tak prestiżowym wydarzeniu, mówi Katarzyna Świderska, Dyrektor Marketingu firmy WIŚNIOWSKI.

Produkty marki WIŚNIOWSKI są wytwarzane w oparciu o wykorzystanie nowoczesnych technologii i charakteryzują się najwyższym poziomem jakości, dzięki czemu możemy skutecznie konkurować na międzynarodowym rynku. Udział w targach BATIMAT to znakomita okazja do zaprezentowania swojej oferty oraz wymiany wzajemnych doświadczeń, dodaje. Podczas targów produkty WIŚNIOWSKI będzie można znaleźć na stoisku 6K151.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI