Selena patronem pierwszego Konwentu dla Montażystów, Dilerów, Producentów i Dostawców Stolarki

Dodano: piątek, 06 września 2013 10:18

Firma Selena była patronem pierwszego Konwentu dla Montażystów, Dilerów, Producentów i Dostawców Stolarki, który odbył się w Zegrzu w dniach 30-31 sierpnia 2013 r. Konwent spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem przedstawicieli całej branży.

W trakcie dwudniowego konwentu, w którym uczestniczyło ponad 100 przedstawicieli montażystów stolarki, salonów, producentów, dystrybutorów, ekspertów i mediów branżowych, Selena zaprezentowała asortyment produktów przeznaczonych dla stolarki otworowej, w tym nowość - Taśmy Okienne Tytan Professional dedykowane do montażu warstwowego.

W trakcie Konwentu dla Montażystów, Dilerów, Producentów i Dostawców Stolarki, na którym firmę Selena reprezentowała Anna Jezierska, Product Manager w Selena SA, uczestnicy mogli nie tylko wysłuchać wystąpienia dotyczącego produktów Seleny przeznaczonych dla montażystów stolarki, ale też usłyszeć prezentację poświęconą Selenie, jej historii, produktom i międzynarodowej ekspansji.

Z największym zainteresowaniem firm monterskich spotkały się praktyczne pokazy montażu stolarki otworowej, które były przeprowadzane na wybudowanych w tym celu trzech ściankach montażowych. Podczas konwentu odbył się pierwszy w historii interaktywny przekaz video ze specjalnie przygotowanego namiotu do sali konferencyjnej, gdzie zebrani byli uczestnicy szkolenia. W trakcie licznych pokazów montażyści mogli obserwować m.in. montaż okien aluminiowych, drewnianych oraz okien PVC z użyciem Taśm Okiennych Tytan Professional, aplikację taśm samorozprężnych, montaż ciepłych parapetów, jak również pokazy "ciepłego montażu" w warstwie ocieplenia - poza licem muru.

Na Konwencie dla Montażystów, Dilerów, Producentów i Dostawców Stolarki nie zabrakło też interesujących wykładów teoretycznych, m.in. o montażu warstwowym, sposobach eliminacji błędów montażowych, montażu rolet, jak też praktycznej nauki kosztorysowania montażu.

źródło i zdjęcie: SELENA

Firma Selena SA