OKNOPLAST na Targach w Brnie

Dodano: wtorek, 30 kwietnia 2013 08:04

W dniach 23-27 kwietnia 2013 r. Narodowe Centrum Wystawiennicze w Brnie zamieniło się w europejską stolicę branży budowlanej. Wszystko za sprawą 18 już edycji Międzynarodowych Targów Budownictwa. Podczas wydarzenia firma OKNOPLAST zaprezentowała szereg nowości ze swojej bogatej oferty produktowej.

Międzynarodowe Targi Budownictwa w Brnie to jedna z największych, europejskich imprez branżowych. Co roku gromadzi ona setki wystawców z całego świata. Tematami przewodnimi ostatniej edycji były charakterystyka energetyczna budynków i aranżacja wnętrz.

Targi w Brnie są chętnie odwiedzane zarówno przez przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Dla nas to doskonała okazja by zaprezentować ofertę produktową OKNOPLAST. Nasza firma od lat obecna jest na rynku Europy Środkowo-Wschodniej dlatego nie mogło zabraknąć nas podczas tego wydarzenia, mówi Piotr Zawadzki, Szef Sprzedaży na rynek Polski i Europy Środkowo-Wschodniej OKNOPLAST.

Odwiedzający stoisko OKNOPLAST mogli zobaczyć rozwiązania łączące wysokie parametry w zakresie energooszczędności i niepowtarzalne wzornictwo. Wśród nich firma zaprezentowała okno Winergetic Premium z szybą Ug=0,3 W/m²K i wzmocnieniem termicznym, którego współczynnik przenikania ciepła wynosi zaledwie Uw=0,6 W/m²K. Wyrafinowana, zaokrąglona do zewnątrz linia profilu oraz minimalistyczne klamki, zaczepy antywyważeniowe i osłonki na okucia z linii dESIGN+ czynią z niego ważny element dekoracyjny.

Inne modele ze stoiska producenta to Platinium Evolituion1 i Platinium Evolution². Przedstawione one zostały w wersji ColorFull. To nowe rozwiązanie, które OKNOPLAST wprowadził jako pierwsza firma w Europie. Okleiną pokrywane są w nim również powierzchnie profilu widoczne dopiero po otwarciu okna. System ten zapewnia jednolity kolor i strukturę na całej powierzchni. Dzięki temu okna wyglądają imponująco. Dodatkowo firma zaprezentowała na Międzynarodowych Targach Budownictwa w Brnie również:

  • Drzwi balkonowe HST z napędem elektrycznym
  • Drzwi balkonowe PSK z nowym okuciem wyposażonym w funkcję samoczynnego zamykania drzwi, oraz w funkcję mikrowentylacji
  • Nowy model drzwi zewnętrznych wykonanych z aluminium
  • Rolety zewnętrzne

Stoisko firmy cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem gości. OKNOPLAST przygotował dla nich również piłkarskie atrakcje. Odwiedzający mogli podziwiać występy mistrza świata w żonglowaniu piłką - Krzysztofa Golonki lub zmierzyć się z potrójnymi mistrzyniami świata w futbolu stołowym - Agnieszką Rutkowską i Agatą Ćwiąkałą.

źródło i zdjęcie: OKNOPLAST