Firma Wiśniowski na targach budowlanych w Brnie

Dodano: piątek, 26 kwietnia 2013 08:44

Od 23-27 kwietnia 2013 r. firma WIŚNIOWSKI uczestniczy w jednym z największych wydarzeń w branży budowlanej w Europie Środkowo-Wschodniej. Na międzynarodowych targach IBF w Brnie obok bram, drzwi i systemów ogrodzeniowych producent prezentuje najnowsze wzory ogrodzenia.

Wyspowy układ stoiska firmy WIŚNIOWSKI na targach w Brnie pozwolił na swobodną prezentacje sztampowych produktów producenta wśród których znalazły się bramy garażowe UniPro, bramy roletowe, bramy MakroPro Invest oraz systemy ogrodzeń posesyjnych i paneli kratowych.

Bardzo duże zainteresowanie wzbudziły dwa nowe, nowoczesne wzory ogrodzeń, które zostały zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami wzornictwa użytkowego. Zamknięta konstrukcja wypełniona jest blachą perforowaną w czterech wersjach. Różne rodzaje perforacji stanowią niebanalny element dekoracyjny, a dodatkowym atutem jest możliwość połączenia dwóch kolorów w jednym elemencie ogrodzenia. Dzięki temu otoczenie domu może zyskać całkiem nowy niepowtarzalny charakter.

Firma WIŚNIOWSKI to jeden z ośmiuset wystawców, którzy wystawiają się w Brnie. To kolejne Targi Międzynarodowe, na których producent prezentuje najnowszą ofertę, ale także odświeżony we wrześniu 2012 wizerunek.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI