Gala Wiśniowski Fashion Show - ukoronowanie dystrybutorów

Dodano: czwartek, 14 marca 2013 07:46

8 marca 2013 roku podczas Gali Wiśniowski Fashion Show, firma Wiśniowski ukoronowała swoich dystrybutorów, wyróżniając ich certyfikatami oraz wręczając Korony Wiśniowskiego w czterech kategoriach: bramy, ogrodzenia, stolarka oraz AW Expert.

Producent bram i ogrodzeń, podczas Gali Wiśniowski Fashion Show, ukoronował swoich dystrybutorów, wyróżniając ich w czterech kategoriach: bramy, ogrodzenia, stolarka oraz AW Expert. Zebrani goście mieli okazję podziwiać, przygotowany specjalnie na tę okazję, pokaz mody projektu Anny Wiśniowskiej. Galę prowadził Marcin Prokop, a gościem specjalnym była Dorota Williams.

Projektantka, w jedenastu kreacjach, przeniosła do świata mody techniczne materiały, z których na co dzień produkowane są w firmie WIŚNIOWSKI bramy i ogrodzenia. Dopełnieniem kolekcji był pilot 4GO, który został zaprezentowany w nietypowej dla niego funkcji biżuterii. To pierwsza tego rodzaju promocja w branży.

W Gali Wiśniowski Fashion Show wzięło udział prawie dwustu gości. Część oficjalna z pokazem oraz Ukoronowaniem dystrybutorów, odbyła się w zawieszonym nad drogą łączniku, który na co dzień pełni funkcję komunikacyjną między dwoma obiektami fabryki. Jak mówi właściciel firmy Andrzej Wiśniowski. Nasz aluminiowo-szklany łącznik był efektem rozwoju firmy, dla wielu stał się po prostu "bramą do Nowego Sącza", dzisiaj sprawdził się w roli wybiegu dla modelek.

Dla zaproszonych gości dodatkową atrakcją była niewątpliwie możliwość zwiedzenia poszczególnych wydziałów produkcyjnych fabryki. Zwiedzający byli pod wrażeniem nowoczesnej linii technologicznej do produkcji paneli do bram segmentowych, gdzie na przeszło dwustu metrach, po kolei odbywał się proces nadawania faktury stali, gięcia jej, wypełniania pianką poliuretanową, a dalej łączenia jej w panel i cięcia na odpowiednią długość. Zaprezentowano również linię do produkcji skrzydeł drzwiowych oraz możliwości w pełni zautomatyzowanego lasera.

Jednym z punktów wycieczki było bardzo ważne dla firmy Centrum Szkoleniowe. Szkolenia montażowe są dla nas bardzo ważne zarówno z punktu widzenia szkoleń dla pracowników jak również relacji z naszymi Partnerami Handlowymi, mówi Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu w firmie Wiśniowski. Wciąż udoskonalamy nasze produkty, a jednocześnie stawiamy na jak najwyższy poziom usług montażowych.

To niezwykłe wydarzenie stało się niewątpliwie świętem dla dystrybutorów marki WIŚNIOWSKI.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI