Rusza III edycja "Akademii Yawal"

Dodano: środa, 06 lutego 2013 08:22

Dbałość o zwiększanie wiedzy odbiorców na temat oferowanych rozwiązań, jest istotnym elementem funkcjonowania profesjonalnego przedsiębiorstwa. W ramach tegorocznej edycji "Akademii Yawal", organizowanej przez firmę Yawal S.A., rusza kolejny cykl szkoleń skierowanych do firm, pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów.

"Akademia Yawal" to cykl szkoleń zapewniających uczestnikom fachowe wsparcie i wiedzę niezbędną zarówno na etapie projektowania, jak i montażu konstrukcji aluminiowych. Na spotkaniach prezentowane są również najnowsze stosowane w branży rozwiązania, a szczególny nacisk kładziony jest na szkolenia praktyczne, prowadzone na nowoczesnych maszynach dostarczanych przez renomowanych producentów.

Partnerami kursów są zawsze znane i cenione w branży budowlanej firmy, współpracujące z Yawal S.A. W tym roku będą to: producent silikonów - SIKA oraz firmy Roto i Sobinco, oferujące okucia budowlane. Wszystkie szkolenia prefabrykacji przeprowadzane zostaną na maszynach firmy Elumatec. Nowością tegorocznej, III edycji "Akademii Yawal" będą szkolenia z montażu stolarki aluminiowej - okien oraz drzwi montowanych w murze - ich Partnerami będą firmy Soudal i Wienerberger, który udostępnił materiał oraz zbudował specjalne modele do montażu.

Rozwiązanie Wienerberger - nowoczesny system Porotherm DRYFIX - posłużył do wzniesienia 3-warstwowych murków treningowych. Porotherm DRYFIX, przeznaczony do budowy ścian zewnętrznych nośnych z dociepleniem oraz wewnętrznych ścian nośnych, to nowoczesny system murowania szlifowanych pustaków ceramicznych na cienkowarstwową zaprawę murarską w piance. W systemie stosowane są pustaki Porotherm DRYFIX - cegły o idealnie gładkich, specjalnie szlifowanych powierzchniach poziomych.

Szkolenia prowadzone w "Akademii Yawal" skierowane są do szerokiego grona odbiorców - w ramach szkoleń produkcyjno-montażowych zrealizowany zostanie cykl 8 spotkań, odbywający się w każdy czwartek i piątek, począwszy od 7 lutego 2013 roku.

W marcu 2013 roku zorganizowane zostaną szkolenia dla konstruktorów. Partnerami spotkań będą firmy IGP - producent farb proszkowych, Orgadata - dostarczająca profesjonalne oprogramowanie oraz firmy Sobinco i Esco, działające w sektorze okuć budowlanych. Marzec to również miesiąc, w którym Yawal przeprowadzi prezentacje dla właścicieli firm - Partnerami tej części spotkań będą firmy IGP, Orgadata, Sika, Sobinco oraz producent szkła - firma Guardian.

W ramach "Akademii Yawal" zorganizowane zostaną też indywidualne szkolenia skierowane dla firm. Dokładne terminy tych spotkań można ustalać z odpowiedzialnym za dany obszar Regionalnym Kierownikiem Sprzedaży. Szczegółowe informacje na temat terminów i tematów spotkań "Akademii Yawal" znajdują się na stronie internetowej www.yawal.com

źródło i zdjęcie: YAWAL

Firma YAWAL SA