Wiśniowski na targach BUDMA 2013

Dodano: piątek, 25 stycznia 2013 08:18

Podobnie jak w zeszłym roku firma Wiśniowski pojawi się na Targach Budma 2013 (29.01-01.02.2013 r.), biorąc udział w warsztatach Akademia Efektywnego Projektowania organizowanych przez firmę PROCAD.

Akademia zagwarantuje pasjonatom budownictwa 60 warsztatów (15 dziennie). W ramach projektu powstanie 6 Producenckich Punktów Konsultacyjnych.

Uczestnicy będą mieli możliwość rozwiązania wielu typowych problemów dla architektury, konstrukcji budowlanych i wnętrz. To także okazja do poznania oczekiwań architektów i projektantów, którzy mają wpływ na trendy w budownictwie.

Uczestnicy warsztatów będą mogli porozmawiać z naszymi ekspertami o innowacyjnych, ekonomicznych rozwiązaniach w obszarze budownictwa, wyjaśnia Katarzyna Świderska, dyrektor marketingu w firmie Wiśniowski. Otrzymają oni także cyfrowe modele produktów Wiśniowski, które będą mogli wykorzystać w swoich projektach, dodaje Świderska.

Warsztaty na targach Budma 2013 będzie można oglądać również on-line. Stoisko Akademii Efektywnego Projektowania będzie znajdowało się pod numerem 26 w hali nr 4.

źródło i zdjęcie: WIŚNIOWSKI