Relacja firmy Wiśniowski z Targów BAU 2013

Dodano: czwartek, 17 stycznia 2013 08:02

Trwają Targi BAU 2013 w Monachium. Wśród wystawców jest firma Wiśniowski, która opisuje swoje wrażenia z pierwszych dni pobytu na targach.

Kilkaset tysięcy wystawców z całego świata zjechało się do Monachium na Targi BAU 2013 - spotkanie architektów i producentów materiałów budowlanych.

Wśród nich jest firma Wiśniowski z nowym logo, która od 14 stycznia prezentuje systemy ogrodzeniowe i bramy garażowe. Takie spotkanie jest niezwykle ważne, mamy możliwość pokazania szerokiej publiczności innowacyjnych produktów, które dają poczucie bezpieczeństwa i są ukoronowaniem inwestycji, wyjaśnia Michał Drąg, dyrektor sprzedaży w regionie Niemiec i Austrii z firmy Wiśniowski.

Michał Drąg nie ukrywa, że stoisko firmy na Targach BAU 2013 cieszy się dużym zainteresowaniem gości zagranicznych, aż 95 procent z nich to osoby z branży budowlanej. Z każdym dniem podchodzi do nas coraz więcej osób, w szczególności z Niemiec, Francji, Anglii i Holandii. Nasi eksperci odpowiadają na wszelkie pytania i pokazują, że marka Wiśniowski projektuje z myślą o zrównoważonym budownictwie. Stawia na design, ekonomię, bezpieczeństwo, jakość i wygodę w użytkowaniu, wyjaśnia Michał Drąg.

Z ekspertami z firmy Wiśniowski można jeszcze porozmawiać do 19 stycznia w hali B3, na stanowisku 519.

źródło i zdjęcie: Wiśniowski