BUDVAR Centrum na Międzynarodowych Targach Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie w Paryżu

BUDVAR Centrum na Międzynarodowych Targach Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie w Paryżu

Dodano: wtorek, 18 grudnia 2012 09:13

Nowy asortyment produktów, innowacyjne rozwiązania okienne i nowoczesne stoisko to wizytówka firmy BUDVAR Centrum na Międzynarodowych Targach Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie, które odbyły się w Paryżu w dniach 13-16 listopada 2012 r.

Międzynarodowe Targi Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie w Paryżu są specjalistyczną wersją targów Batimat skierowaną bezpośrednio do przedstawicieli branży stolarki okiennej i drzwiowej, a także producentów osłon przeciwsłonecznych. W związku z ich wąską specjalnością jest to jedno z największych we Francji spotkań branży stolarki otworowej.

Firma BUDVAR Centrum zaprezentowała się na stoisku liczącym 90 m2, gdzie pokazana została kompleksowa oferta firmy obejmująca okna i drzwi wykonane z PVC, drewna i aluminium, systemy przesuwne, rolety zewnętrzne, okiennice i nawiewniki. Hitem stoiska była prezentacja nowych profili PVC, jakie BUDVAR Centrum na przełomie roku 2012/2013 wprowadzi do swojej oferty. Są to profile Modern II, Perfect i Tytan wyprodukowane w technologii CKM®, charakteryzujące się nowoczesnym designem i wielokomorową zabudową profila, a także doskonałymi właściwościami termoizolacji cieplnej i akustycznej, również dzięki zastosowaniu potrójnego uszczelnienia.

W niedługim czasie planowana jest zmiana wizerunku firmy BUDVAR Centrum. Odświeżeniu ulegnie strona www.budvar.pl, a także materiały reklamowe. Wszystko utrzymane będzie w tonacji biel, czerń i granat. W takich też kolorach zaprojektowane było nasze stoisko. Wiemy, że kolory jasne przyciągają uwagę klientów, dając wrażenie czystości i przejrzystości ekspozycji. Staraliśmy się więc, aby nasze stoisko było atrakcyjne dla odwiedzających, a prezentacja naszych produktów elegancka i nowoczesna, mówi Łukasz Kucharczyk, Manager ds. Marketingu, BUDVAR Centrum S.A.

Stoisko BUDVAR Centrum cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających. Mieliśmy okazję nie tylko do zaprezentowania naszej firmy na rynku francuskim, a także do pozyskania nowych kontaktów handlowych, które już owocują nowymi kontratakami handlowymi, dodaje Łukasz Kucharczyk.

źródło i zdjęcie: BUDVAR Centrum