BUDVAR Centrum jednym z wystawców na targach Equip'baie 2012

Dodano: czwartek, 08 listopada 2012 08:27

W dniach 13-16 listopada 2012 r. odbędą się Międzynarodowe Targi Okien, Drzwi i Osłon Przeciwsłonecznych Equip'baie w Paryżu. BUDVAR Centrum w tegorocznej edycji targów na stoisku liczącym 90 m2 zaprezentuje swoje nowości produktowe.

Specjalistyczne targi Equip'baie są uzupełnieniem ogólnobudowlanych targów BATIMAT. W związku z ich wąską specjalnością jest to jedno z największych we Francji spotkań branży stolarki otworowej, które łączy różne sektory przemysłu okien i drzwi.

Udział w tak prestiżowej imprezie jaką są targi Equip'baie to doskonała okazja do zaprezentowania firmy i nawiązania nowych kontaktów handlowych. Targi w Paryżu gromadzą wszystkie firmy, które liczą się na rynku branży okiennej, dlatego nie mogło tam zabraknąć firmy BUDVAR Centrum. W tym roku do oferty wprowadziliśmy innowacyjne okna wykonane na bazie profili produkowanych w technologii CKM, targi są więc idealnym miejscem do pokazania nowego asortymentu, mówi Rafał Czajkowski, Dyrektor Sprzedaży, BUDVAR Centrum S.A.

Stoisko BUDVAR Centrum będzie liczyło 90 m2. Utrzymane będzie w tonacji, biało, szaro, granatowej. Na powierzchni wystawienniczej BUDVAR zaprezentuje nowości produktowe: okna PVC Modern, Perfect i Tytan wykonane w technologii CKM o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Dodatkowo pokazana zostanie pozostała oferta produktowa BUDVAR Centrum, między innymi stolarka aluminiowa i drewniana, a także asortyment komplementarny: rolety zewnętrzne i okiennice.

Stoisko firmy będzie znajdowało się w Hali nr 1, stoisko M58

źródło i zdjęcie: BUDVAR Centrum