Sukces BUDVAR Centrum na targach Made Expo 2012!

Dodano: poniedziałek, 05 listopada 2012 09:10

Firma BUDVAR Centrum wzięła udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury Made Expo 2012 w Mediolanie. Podczas wydarzenia firma zaprezentowała swoje nowości produktowe oparte na najnowocześniejszym profilu wykonanym w technologii CKM. Targi miały miejsce w dniach 17-20 października br.

Made Expo są to jedne z największych i najbardziej prestiżowych targów budowlanych w Europie. Tegoroczna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców jak i odwiedzających. Na Made Expo pojawiło się około 1600 wystawców z 40 krajów.

Na dziewięćdziesięciu metrach kwadratowych powierzchni wystawienniczej firma BUDVAR Centrum zaprezentowała swoje nowości produktowe: okna PVC Gaudi i Tytan wykonane w technologii CKM o doskonałych właściwościach termoizolacyjnych. Okna te miały swoją premierę właśnie na targach w Mediolanie. Dodatkowo pokazana została pozostała oferta produktowa, między innymi stolarka aluminiowa i drewniana, a także asortyment komplementarny: rolety zewnętrzne i okiennice

Naszą intencją było stworzenie stoiska nowoczesnego, wyróżniającego się na tle konkurencji, na którym mogliśmy w sposób przejrzysty zaprezentować nowości produktowe. Włosi cenią sobie estetykę i czyste, jasne kolory. Z tym też zamiarem powstał projekt stoiska utrzymany w tonacji bieli, szarości i granatu. Wygląd naszego stoiska zebrał pozytywne komentarze wśród odwiedzających. Nasi klienci docenili jego wygląd, a także nowoczesny design, mówi Łukasz Kucharczyk, Manager ds. Marketingu, BUDVAR Centrum S.A.

Firma BUDVAR odnotowała imponującą frekwencję na swoim stoisku, które codziennie było odwiedzane przez setki klientów. Dla firmy BUDVAR targi były doskonałą okazją do spotkań z klientami z rynku włoskiego, z którymi firma utrzymuje kontakty handlowe, a także możliwością do pozyskania nowych partnerów biznesowych.

Nasz udział w targach oceniamy bardzo pozytywnie. Jako debiutant na targach Made Expo mieliśmy okazję do zaprezentowania naszej firmy i naszych nowych produktów dla włoskich klientów. Jesteśmy świadomi tego, że aby liczyć się w branży stolarki okiennej udział w międzynarodowej imprezie jest warunkiem koniecznym. Tym samym uważamy za nasz ogromny sukces to, iż udało nam się pozyskać nowe kontakty biznesowe, które już zaczynają przynosić wymierne korzyści w postaci kolejnych długoterminowych kontraktów z partnerami za granicą, mówi Rafał Czajkowski, Dyrektor Sprzedaży, BUDVAR Centrum S.A.

źródło i zdjęcie: BUDVAR Centrum S.A.