Nice Polska na koncertach największych gwiazd

Dodano: piątek, 27 kwietnia 2012 11:39

Firma Nice, obecna wśród liderów branży automatyki do bram i rolet, jest sponsorem głównym cyklu koncertów "Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje". Pierwszy z nich odbył się 23 kwietnia 2012 r. w gdańskiej Ergo Arenie.

Wystąpił jeden z najbardziej rozpoznawalnych piosenkarzy ostatniej dekady - Michael Bublé. By posłuchać wokalisty, przez wielu określanego mianem nowego Franka Sinatry, do Gdańska przybyło 10 tysięcy widzów. Artysta okazał się czarującym i bardzo inteligentnym posiadaczem wielkiej charyzmy.

Trzydziestosześcioletni wokalista z Kanady ma na koncie czternaście albumów. Świat oszalał na jego punkcie w 2003 r. Niemal wszystkie bilety wyprzedano tuż po ogłoszeniu daty jego występu. Kanadyjczyk rozpoczął występ od piosenki Elli Fitzgerald "Cry me a river". Klasyk Franka Sinatry - "I've Got The World On A String" wyśpiewała jednocześnie cała zgromadzona publiczność. Robiło to naprawdę duże wrażenie, podobnie jak kaskada świateł telefonów komórkowych podczas utworu "Crazy Love" Van Morrisona.

W sponsorowanym przez Nice Polska koncercie Michaela Bublé wzięło udział 20 zwycięzców głosowań Listy Przebojów Nice. Jest to specjalnie dedykowany konkursu, który firma Nice prowadzi w ramach swojej sieci sprzedaży.

Na koncertach największych gwiazd zobaczyć będzie można kolejnych wykonawców. W ramach zaplanowanego cyklu polskiej publiczności zaprezentuje się jeden z najwybitniejszych tenorów - Andrea Bocelli. Artysta wystąpi z siedemdziesięcioosobową orkiestrą symfoniczną oraz sześćdziesięcioosobowym chórem w niedzielę 29 kwietnia w łódzkiej Atlas Arenie.

Dzięki firmie Nice Polska, produkującej między innymi bramy garażowe Classic, Design i Premium, 7 lipca 2012 r. w tym samym miejscu zaśpiewa Elton John - wybitny brytyjski piosenkarz i pianista. Z kolei 11 lipca na stadionie miejskim w Rybniku zagra zespół Guns N` Roses.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Nice Polska, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Nice Polska

Firma Nice Polska