"Akademia YAWAL" szkoli fachowców

Dodano: piątek, 27 kwietnia 2012 09:32

Zorganizowany przez firmę YAWAL cykl 12 szkoleń skierowanych do pracowników produkcji, konstruktorów i projektantów cieszył się dużym zainteresowaniem. Kolejna grupa osób poznała proces produkcji stolarki aluminiowej przy wykorzystaniu nowoczesnych maszyn.

Podczas kursów odbywających się w centrum szkoleniowym, uczestnicy zdobywali także fachową wiedzę na temat nowości produktowych i montażu systemów firmy YAWAL. Łącznie w zajęciach "Akademii YAWAL" udział wzięło 250 osób.

Cykl szkoleniowy obejmował także spotkania w terenie. Ich uczestnicy poznawali nowe rozwiązania z oferty firmy YAWAL i jej partnerów. W spotkaniach wzięło udział 150 osób.

Cykl szkoleniowy w "Akademii Yawal""Bardzo cieszymy się z dużego zainteresowania szkoleniami w "Akademii YAWAL". Wiedza teoretyczna a praktyka, to dwie różne rzeczy. Dlatego w naszych kursach kładziemy szczególny nacisk na pokazanie praktycznych aspektów, zarówno montażu, jak i produkcji systemów. Wymiana doświadczeń i pokazanie sprawdzonych rozwiązań montażowych przekłada się na jakość wykonania, co jest istotne zarówno dla nas, jak i dla inwestorów. Uczestnicy spotkań dzielą się z nami swoimi uwagi, co jest bezcennym źródłem inspiracji w zakresie rozwoju naszych systemów", mówiła Agnieszka Jeznach, dyrektor marketingu YAWAL SA.

"Akademia YAWAL" szkoli fachowców także indywidualnie. Zajęcia odbywają się w centrum szkoleniowym YAWAL w Herbach. W celu uzgodnienia terminu szkolenia należy wypełnić zgłoszenie, które jest dostępne na stronie internetowej www.yawal.com.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy YAWAL SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: YAWAL SA

Firma YAWAL SA