Produkty FAKRO na targach BATIBOUW w Brukseli

Dodano: piątek, 06 kwietnia 2012 09:51

Raz do roku Bruksela staje się największym międzynarodowym salonem prezentującym dokonania w dziedzinie technologii i materiałów budowlanych. Powierzchnia wystawiennicza targów mieści się w dwunastu halach i zajmuje ponad 60 tys. m².

Organizowane w Brukseli targi budowlane to najdłuższa tego typu branżowa impreza na świecie. W ciągu jedenastu targowych dni, od 1 do 11 marca 2012 r. stoisko FAKRO odwiedziło ponad 5 tys. zwiedzających. Firmowa ekspozycja zajmowała powierzchnię 150 m².

Dwa pierwsze dni Międzynarodowych Targów Budowlanych BATIBOUW w Belgii przeznaczone są wyłącznie dla specjalistów związanych z budownictwem, takich jak inwestorzy, architekci, dekarze czy przedstawiciele składów budowlanych. Przez kolejne dziewięć dni powierzchnia wystawowa pozostaje do dyspozycji wszystkich, którzy chcą zobaczyć najnowsze produkty i rozwiązania stosowane w budownictwie. Tegoroczne targi BATIBOUW w Brukseli gościły 1200 wystawców i ponad 310 tys. zwiedzających.

Międzynarodowe Targi Budowlane BATIBOUW 2012 w Belgii - stoisko FAKRO Międzynarodowe Targi Budowlane BATIBOUW 2012 w Belgii - okna dachowe FAKRO Międzynarodowe Targi Budowlane BATIBOUW 2012 w Belgii - okna balkonowe FAKRO

Produkty FAKRO na targach BATIBOUW w Brukseli to między innymi okno balkonowe FGHV P2 Galeria w zespoleniu z FDY-V Duet proSky, okno obrotowe FTT Thermo U8 i U6 oraz okno FTP-V electro Z-wave sterowane za pomocą smartfona.

Największe zainteresowanie wzbudzało okno balkonowe FGH-V P2 Galeria oraz okno o podwyższonej osi obrotu proSky, prezentowane w największym dostępnym rozmiarze 94 x 206 cm.

Obecność FAKRO na targach BATIBOUW w Brukseli potwierdza coraz silniejszą pozycję polskiej marki na belgijskim rynku. Okna dachowe z Nowego Sącza stały się tam synonimem najwyższej jakości i innowacyjności.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma Fakro