MS więcej niż OKNA na targach w Norymberdze

Dodano: czwartek, 05 kwietnia 2012 12:34

Polska firma MS więcej niż OKNA uczestniczyła w Targach Fensterbau/Frontale po raz pierwszy. Zaprezentowała swoje produkty oraz technologiczne możliwości. Obszerna ekspozycja budziła duże zainteresowanie gości z wielu krajów.

Tegoroczna edycja targów w Norymberdze, która odbyła się w dniach 21 - 24 marca 2012 r., przyciągnęła około 100 tys. zwiedzających z ponad 80 krajów świata. Obecni byli goście z Chin, Holandii, Korei, Szwajcarii, Włoch oraz Stanów Zjednoczonych. Firma MS więcej niż OKNA znalazła się wśród blisko 800 wystawców z 36 państw.

Targi Fensterbau/Frontale organizowane są co dwa lata. Stanowią największe wydarzenie w branży stolarki otworowej w Europie. W wydarzeniu biorą udział osoby bezpośrednio związane z branżą, czyli producenci, sprzedawcy, pośrednicy i montażyści, a także klienci indywidualni.

Stoisko firmy MS więcej niż OKNA na targach w Norymberdze - Fensterbau/Frontale 2012"Nasz udział w targach o międzynarodowym znaczeniu jest bezpośrednio związany z planami rozwoju naszej sieci sprzedaży na rynkach Europy Zachodniej. W zeszłym roku 24% udziału w całkowitej sprzedaży stolarki stanowiły rynki zagraniczne. Nasycenie polskiego rynku sprawia, że z naszą ofertą wychodzimy do klientów i partnerów biznesowych poza granicami kraju", powiedział Piotr Nadolny, dyrektor handlowy w firmie MS więcej niż OKNA.

MS więcej niż OKNA na Targach w Norymberdze zaprezentowała na swoim stoisku wybrane nowości produktowe, które podkreślały możliwości technologiczne i wysoką jakość produkcji. Na ekspozycji znalazły się m.in. dwuskrzydłowe drzwi podnoszono-przesuwne HS o szerokości 5,40 m. Producent pokazał również dwie duże konstrukcje balkonowe wykonane z PVC. Pierwsza oparta na skrzydle sztandarowego produktu - okna TYTANOWEtermo PVC, druga - na skrzydle MS evolution wykonanym w systemie HFL, czyli przez łączenie profili naśladującym stolarkę drewnianą. Atrakcją były również drewniane drzwi harmonijkowe pomalowane na wysoki połysk.

Przedstawiona przez firmę MS więcej niż OKNA oferta spotkała się z dużym zainteresowaniem potencjalnych klientów i partnerów biznesowych. "Nawiązaliśmy wiele wartościowych relacji, które w najbliższym czasie zaczną przekładać się na konkretne kontrakty. Z punktu widzenia handlowo-marketingowego uważam targi za bardzo udane", podsumował Piotr Nadolny.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy MS więcej niż OKNA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: MS więcej niż OKNA