Piętrowe stoisko firmy WIŚNIOWSKI na targach R+T STUTTGART 2012

Dodano: piątek, 30 marca 2012 12:28

Targi R+T z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością wśród odwiedzających i wystawców. To największa na świecie impreza handlowo-wystawiennicza branży rolet, bram i osłon przeciwsłonecznych. Firma WIŚNIOWSKI wzięła w nich udział już po raz trzeci.

W roku 2012 na targach R+T Stuttgart produkty prezentowało 817 wystawców z 42 krajów. Stoiska mieściły się w 9 halach o łącznej powierzchni 105200 m². W tegorocznej edycji imprezy obecnych było aż 30 wystawców z Polski.

Już na niespełna pół roku przed targami ponad 90% powierzchni wystawienniczej było zajęte, a w wielu halach powstały listy oczekujących. Tak jak w przypadku edycji poprzedniej, obszar targowy został całkowicie wypełniony.

Piętrowe stoisko firmy WIŚNIOWSKI na targach R+T STUTTGART 2012Ogromne, piętrowe stoisko firmy WIŚNIOWSKI na targach R+T STUTTGART 2012, przyciągało gości swoją nowoczesną formą, budząc zachwyt również wśród innych wystawców. Łącznie z piętrem ekspozycja zajmowała powierzchnię 184 m². Poszczególne elementy zostały przygotowane w Wielogłowach. Stoisko ważyło około 10 ton i mierzyło 14 x 11 m. Konstrukcja miała wysokość 14 m.

Brama wjazdowa WIŚNIOWSKI - targi R+T Stuttgart 2012Firma WIŚNIOWSKI zaprezentowała sztandarowe produkty w najnowszych odsłonach. Obejrzeć można było bramy garażowe z aplikacjami ze stali nierdzewnej, bramy przemysłowe z paneli aluminiowych "Visual", a także panele stalowe z przetłoczeniem V, panele kratowe i bramę przemysłową PI-200 oraz ogrodzenie posesyjne w Systemie "Lux".

Pokazane zostały również rozwiązania prototypowe, które na targach R+T miały swoje premiery i wzbudziły bardzo duże zainteresowanie targowych gości.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką Grupy WIŚNIOWSKI, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI