Karta darmowego wstępu na wystawę CEP® Poland 2012 i zniżki na konferencje

Dodano: piątek, 16 marca 2012 13:23

Impreza CEP® Poland, Czysta Energia i Budynki Przyszłości organizowana jest według koncepcji odchodzącej od klasycznego pojęcia targów. Energooszczędne budownictwo omówione zostanie na trzech konferencjach i towarzyszącej im wystawie, na którą umożliwiamy bezpłatne wejście.

CEP® Poland 2012 odbędzie się w Warszawie w Centrum Kongresowo-Wystawienniczym Gromada, w dniach 17 - 18 kwietnia 2012 r. Głównymi zagadnieniami konferencji będą inteligentne budynki, budownictwo energooszczędne oraz termomodernizacja istniejących już budynków i zabytków.

Organizator planuje trzy konferencje, którym towarzyszyć będzie wystawa o charakterze czysto informacyjnym. Idea, która przyświeca imprezie wymaga zapewnienia wysokiej jakości uczestników i prelegentów. Liczy się jakość branżowych ekspertów biorących udział w planowanym przedsięwzięciu.

Terminarz konferencji:

Celem konferencji i wystawy CEP® Poland 2012 jest transfer wiedzy i zapoznanie uczestników z nowymi trendami w budownictwie energooszczędnym i "inteligentnym", nowatorskimi rozwiązaniami i produktami, a także kierunkami rozwoju przepisów prawnych i perspektywami branży. Na stoiskach informacyjnych można będzie bez ograniczeń czasowych, również indywidualnie, kontynuować omawianie interesujących tematów.

REECO Poland Sp. z o.o. oraz serwis OknaidrzwiB2B.pl oferują wszystkim zainteresowanym udział w wyżej wymienionych konferencjach po atrakcyjnych cenach. Zniżki na konferencje uzyskają Państwo po wprowadzeniu w formularzu rejestracyjnym specjalnego kodu: RENWA11EKOBUD.

Formularz rejestracyjny znajduje się tutaj.

Kartę darmowego wstępu na wystawę CEP® Poland 2012 można pobrać w wersji PDF:

Bezpłatna Karta Wstępu na wystawę CEP® Poland 2012

źródło i zdjęcie: cep-warsaw.com