Efektowna prezentacja oferty Aluprof na targach R+T 2012

Dodano: czwartek, 15 marca 2012 10:12

Na targach R+T w Stuttgarcie firma Aluprof była obecna po raz trzeci. Atrakcyjnie przedstawiona, bogata oferta produktowa cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczestników przyciągała oprawa wizualna i muzyczna, którą zapewnił Piotr Stelmach, prezenter radiowej Trójki.

Podczas targów stoisko firmy Aluprof obejrzała ogromna liczba odwiedzających, sięgająca prawdopodobnie kilku tysięcy. Prezentacji oferty Aluprof na XIX Międzynarodowych Targach Rolet, Bram i Osłon Przeciwsłonecznych towarzyszyło hasło "Aluprof - die Adresse für den Rollladenbau"

Aluprof na targach R+T 2012 w Stuttgarcie"Prestiżowe targi R+T to dla Aluprofu wyjątkowa okazja do promowania wizerunku oraz nawiązania wielu nowych kontaktów handlowych. Cieszymy się z tak dużego zainteresowania naszą ekspozycją zarówno uczestników, jak i stałych kontrahentów z Polski oraz klientów z naszych spółek zagranicznych", mówi Bożena Ryszka, główny specjalista ds. Public Relations w firmie Aluprof.

Firma Aluprof pokazała znany i popularny asortyment oraz najnowsze rozwiązania systemowe - innowacyjne i funkcjonalne rolety w systemie nadstawnym OPOTERM, moskitiery ramkowe oraz zewnętrzne rolety antywłamaniowe RC3. Ich najwyższa jakość została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi w akredytowanym laboratorium badawczym zgodne z normą PN-EN 1627.

System rolet antywłamaniowych wyróżnia się stabilną, odporną na uszkodzenia konstrukcją kurtyny, mocnymi prowadnicami i listwami dolnymi oraz mechanizmem zapadkowym w dolnej części rolety. Firma Aluprof jest pierwszym w Polsce producentem systemów roletowych, który otrzymał dla swojego produktu 3 klasę odporności na włamanie - RC3.

System odpowiada potrzebom najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują estetycznego rozwiązania, gwarantującego bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Profile oferowane są w szerokiej palecie kolorystycznej. Antywłamaniowe rolety można montować w budynkach istniejących i nowo powstałych.

Efektowna prezentacja oferty Aluprof na targach R+T 2012 przygotowana była na stoisku o powierzchni 400 m². Ekspozycja przyciągała uwagę zwiedzających oryginalną stylizacją, utrzymaną w firmowych barwach pomarańczy i bieli, z delikatnymi grafitowymi detalami.

Stoisko firmy Aluprof na targach R+T 2012 w StuttgarcieEkspozycja Aluprof - R+T 2012 Stuttgart

Na stoisku Aluprofu trzykrotnie w ciągu każdego dnia można było uczestniczyć w pokazie montażu skrzynki PVC systemu rolety nadstawnej OPOTERM z moskitierą. To nowoczesne i dające poczucie bezpieczeństwa rozwiązanie stworzono wykorzystując wieloletnie doświadczenia własne oraz wskazówki projektantów i architektów.

System OPTOTERM jest uniwersalny. Pozwala na montaż bez zabudowy lub z zabudową częściową bądź całkowitą. Nowatorska konstrukcja daje możliwość wykonania rolety pojedynczej, a także zestawu rolet w jednej skrzynce. Ponadto system OPOTERM umożliwia użytkownikowi dokonanie wyboru sposobu rewizji - od czoła lub od dołu skrzynki.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Aluprof, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Aluprof

Firma Aluprof SA