Nowości Internorm na BUDMIE 2012

Dodano: wtorek, 07 lutego 2012 11:45

Internorm od lat bierze udział w kreowaniu technologicznych trendów stolarki otworowej. Obecnie austriacka firma coraz bardziej interesuje się rynkiem polskim. Na targach BUDMA 2012 producent prezentował się na efektownym stoisku, gdzie miała miejsce światowa premiera nowego modelu okna.

Nowości Internorm na BUDMIE 2012 eksponowane były na powierzchni 150 m². By wszyscy odwiedzający mogli przekonać się osobiście o wysokiej jakości i nowoczesności stosowanych technologii, okna i drzwi Internorm prezentowano na nowoczesnych, obrotowych ekspozytorach.

"Nasze stoisko wyróżniało się estetyką i bogactwem produktów. Przygotowaliśmy wiele materiałów informacyjnych, które umożliwiają dokładne zapoznanie się z produktem. Dodaliśmy do tego profesjonalną obsługę i swobodny kontakt z klientami", wyjaśniał Karol Niespodziewański z IFTM Internorm.

Na BUDMIE 2012 w Poznaniu pierwszy raz prezentowano nowe okno HF 200. Wprowadzane okno drewniano-aluminiowe charakteryzuje bardzo nowoczesny design. Jest ono zarówno od zewnątrz, jak i od wnętrza budynku, zlicowane. Ponieważ nie zastosowano w nim listew przyszybowych, skrzydło dochodzące do ramy wygląda niezwykle nowocześnie.

Nowości Internorm - BUDMA 2012Nowości Internorm - żaluzje - BUDMA 2012Internorm na BUDMIE 2012

Do nowości Internorm należy także zaliczyć aluminiowe drzwi Thermo Portal. Nowoczesny wygląd łączy się w nich z wyjątkowo niskim współczynnikiem przenikalności cieplnej.

"Wśród odwiedzających nas osób, między innymi architektów i prywatnych inwestorów, największe zainteresowanie budzą nowości oraz, jak zawsze, nasze perełki, czyli Varion 4 i Edition 4, zintegrowane z żaluzją. Doceniana jest nasza dbałość o detale i szczegóły, które świadczą o jakości okien", mówi prezes zarządu IFTM Internorm, Marcin Ksokowski.

Parametry okien związane z ich energooszczędnością są szczególnie wyróżniane przez prawie wszystkich producentów. Niektórzy wytwórcy przygotowują okna przeznaczone dla budownictwa pasywnego. Pasywne okna i drzwi Internorm ma w swojej ofercie od wielu lat. Posiada też najwięcej w Europie certyfikatów pasywności.

"Z roku na rok zauważamy, że rośnie świadomość dotycząca budownictwa energooszczędnego i pasywnego. Tego typu rozwiązania są obecnie promowane. Nasza firma zajmuje się tym od wielu lat. Na rynku niemieckim i austriackim ten temat jest omawiany od około dziesięciu lat. Cieszy nas, że u nas staje się to także coraz bardziej popularne, ponieważ właściwie wszystkie okna z naszej oferty są pasywne", podkreśla Karol Niespodziewański.

Ekspozycja Internorm na targach BUDMA 2012Nowości Internorm na BUDMIE 2012 prezentowano w uporządkowany sposób. Obsługę licznych odwiedzających ułatwiało duże komfortowe stoisko, na którym panowała doskonała, niemal domowa atmosfera.

"Mieliśmy obawy co do tegorocznej Budmy. Sądziliśmy, że w związku z ogólnie pojętym kryzysem ruch będzie nieco słabszy. Okazało się, że jest wprost przeciwnie. Ruch jest bardzo duży, w niektórych momentach wręcz przeżywamy oblężenie, klientów jest mnóstwo", mówił Dariusz Olszewski, specjalista ds. sprzedaży IFTM Internorm.

Internorm, mimo wielkiej skali działania, pozostaje nadal firmą rodzinną. Dobre przygotowanie ekspozycji i profesjonalna obsługa sprawiały, że odwiedzający dokładnie zapoznawali się z ofertą firmy Internorm i spędzali na stoisku wiele czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Internorm, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Internorm

Firma Internorm