Rozpoczął się program szkoleń "Akademia Stolbud Włoszczowa SA"

Dodano: czwartek, 02 lutego 2012 13:41

Szkolenia terenowe pod nazwą "Akademia Stolbud Włoszczowa" prowadzone będą na terenie całej Polski. Cykl szkoleń przeznaczony jest dla sprzedawców okien i drzwi drewnianych. Organizatorzy przewidują dwa poziomy - dla początkujących i zaawansowanych.

Jednodniowe zajęcia edukacyjne mają na celu poszerzenie wiedzy uczestników o zagadnienia związane z tematyką okien i drzwi wytwarzanych w firmie Stolbud Włoszczowa SA. Kilkuset pracowników salonów i punktów sprzedaży nabędzie umiejętności eksponowania zalet i korzyści wynikających z użytkowania produktów spółki.

"Stolbud Włoszczowa to jeden z największych producentów okien i drzwi w Polsce. Jesteśmy na rynku już ponad 40 lat. To jasne, że mamy ogromne doświadczenie w stolarce, dlaczego więc się nim nie podzielić z naszymi partnerami? Zależy nam także na tym, aby ambasadorzy naszej marki potrafili efektywnie wykorzystać zdobyte wiadomości, przełożyć je na realną sprzedaż i spełnić oczekiwania klienta indywidualnego. Prace związane z projektem są dla nas wyzwaniem przede wszystkim ze względu na zasięg przedsięwzięcia" - mówi product manager, Paweł Arabas.

Program szkoleń "Akademia Stolbud Włoszczowa SA" nie jest pierwszym tego typu projektem firmy. W latach ubiegłych spółka przeprowadziła już szereg szkoleń o charakterze produktowo-handlowym. Odbywały się one zazwyczaj w terenie.

W siedzibie firmy organizowany był cykl szkoleń serwisowo-montażowych. Jego zakres tematyczny obejmował przede wszystkim prawidłowe montowanie drzwi i okien, pozwalające na uniknięcie najczęstszych błędów.

Aktualna oferta szkoleniowa jest znacznie bardziej rozbudowana. Obok występującego dotychczas okuciowego bloku tematycznego pojawią się nowe panele informacyjne z zakresu wiedzy o materiałach i elementach wykorzystywanych do produkcji okien firmy Stolbud Włoszczowa SA, czyli na przykład lakierach, nawiewnikach oraz szybach.

Akademia Stolbud Włoszczowa SARozpoczynające się 3 lutego 2012 r. zajęcia w programie terenowych szkoleń "Akademia Stolbud Włoszczowa SA" są bezpłatne. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać u przedstawiciela handlowego w danym regionie kraju. Zapisać się można również bezpośrednio, pod numerem telefonu 41 388 22 93.

Każdy uczestnik szkolenia poddany zostanie egzaminowi końcowemu, który pozwoli otrzymać certyfikat potwierdzający wiedzę z zakresu okien i drzwi firmy Stolbud Włoszczowa SA.

Oferta produktowa spółki dostępna jest w ponad 50 salonach firmowych i ponad 300 punktach sprzedaży w całej Polsce. Co miesiąc Stolbud Włoszczowa SA wytwarza 40 tysięcy skrzydeł drzwiowych oraz 15 tysięcy m² okien. Firma produkuje między innymi okna angielskie i skandynawskie oraz drzwi przesuwne.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Stolbud Włoszczowa SA, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: Stolbud Włoszczowa SA