INVADO nagradza partnerskie firmy

Dodano: czwartek, 02 lutego 2012 13:29

Podczas odbywających się w Poznaniu Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA 2012 firma INVADO zaprosiła biznesowych partnerów oraz swoich pracowników na kolejną edycję "Invado Party". Ponad sto osób mogło wspólnie podsumować 2011 r.

Już tradycyjnie INVADO nagradza partnerskie firmy za wkład w rozwój sprzedaży stolarki drzwiowej na polskim rynku. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 25 stycznia 2012 r. Nagrody otrzymały firmy polskie i zagraniczne.

Dyplomy i statuetki zostały przyznane partnerskim firmom: ART-SERVICE Sp.J., Interlignum A.S., Merkury Market, MINIMAX, M-TRADING, Multiform Sp. z o.o., OBI Market, SHARRI Firezaj, Vox Składy Budowlane Sp. z o.o. oraz Grupie Polskie Składy Budowlane.

Katalog 2012 firmy INVADOPodczas "Invado Party" przedstawiono także katalog na 2012 r. oraz najnowszą kolekcję drzwi INVADO. Zaprezentowano między innymi nowa linię drzwi BIANCO, skrzydło RICHELIEU z szybą Fiore, drzwi przeciwpożarowe Ignis oraz niezwykle popularne drzwi okleinowane Domino.

Specjalnym gościem spotkania był Alosza Awdiejew. Artysta związany od wielu lat z kabaretem "Piwnica pod Baranami", tworzy gitarowe trio z Kazimierzem Adamczykiem i Markiem Piątkiem.

"Mamy nadzieję, że "Invado Party" na dobre wpisze się do kalendarza poznańskich imprez. Dobrze jest bowiem spotkać się z ludźmi, z którymi na co dzień łączą nas bardziej formalne, zawodowe kontakty, w luźniejszej atmosferze i wspólnie odpocząć", mówi Adam Hucz, menadżer marketingu INVADO.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy INVADO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: INVADO

Firma INVADO