Wkrótce Targi Branży Szklarskiej GLASS 2012

Dodano: piątek, 13 stycznia 2012 13:15

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają na kolejną edycję Targów Branży Szklarskiej GLASS 2012, która odbędzie się w dniach od 24 do 27 stycznia 2012 r. Targi GLASS są kontynuacją projektu GLASS&STONE z 2008 r.

Targi Branży Szklarskiej GLASS organizowane są w cyklu dwuletnim, razem z największymi w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej targami budowlanymi - BUDMA. Zaprezentowanie unikalnych zastosowań szklanych produktów ma na celu wykreowanie w Polsce mody na szkło jako materiał ekologiczny, nadający się do bardzo wielu zastosowań. Może mieć istotny wpływ na wyniki w systemie oceny wielokryterialnej BREEAM (Building Research Establishment Environmental Assessment Method) oraz przy staraniach o uzyskanie certyfikatu LEED (Leadership in Energy and Environmental Design).

Podczas targów swoją ofertę zaprezentują producenci maszyn, urządzeń i akcesoriów do obróbki szkła płaskiego stosowanego w przemyśle i budownictwie oraz producenci szkła ozdobnego i gotowych wyrobów ze szkła, wykorzystywanych przy projektowaniu wnętrz.

Targi Branży Szklarskiej GLASS to stosunkowo nowy projekt w szerokiej ofercie handlowo-wystawienniczych wydarzeń organizowanych przez Międzynarodowe Targi Poznańskie. Do zwiedzania targów organizatorzy zapraszają  producentów wyrobów ze szkła, pracowników zakładów szklarskich, przedstawicieli hut szkła i zakładów produkujących szkło płaskie, projektantów i architektów, konserwatorów zabytków, reprezentantów środowiska naukowego oraz zarządców i administratorów obiektów.

Podczas Targów Branży Szklarskiej GLASS 2012 w halach MTP odbywać się będą równolegle Targi Maszyn Budowlanych i Drogowych, Pojazdów oraz Sprzętu Budowlanego BUMASZ oraz CBS Budownictwo Sportowe, Rekreacyjne, Wellness i Spa.

źródło i zdjęcie: glass.mtp.pl