FAKRO zaprasza na 3 edycję IFD FAKRO Ski World Cup oraz X Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej

Dodano: czwartek, 05 stycznia 2012 11:29

Wiodący producent okien dachowych po raz kolejny zaprasza na zimowe imprezy sportowe, których jest głównym organizatorem. Trzecia edycja IFD FAKRO Ski World Cup zostanie rozegrana 11 lutego, a jubileuszowe, dziesiąte Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej odbędą się 25 lutego 2012 r.

Wszyscy uczestnicy zawodów i towarzyszący im entuzjaści narciarstwa znajdą doskonałe warunki na jednej z najdłuższych, oświetlonych tras w Polsce. Na szczyt stoku, znajdujący się na wysokości 1114 m, narciarzy zawozi gondolowa kolejka.

Mistrzostwa IFD FAKRO Ski World Cup organizowane są we współpracy z Międzynarodową Federacją Dekarzy IFD, a X Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej przy udziale Stowarzyszenia Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN.

Medale dla uczestników narciarskich zmagań organizowanych przez firmę FAKROW dniach 10 - 12 lutego 2012 r. odbędzie się Konferencja IFD FAKRO, a międzynarodowe zawody narciarskie są jej częścią. Gościom konferencji firma FAKRO zapewnia profesjonalne zaplecze. Międzynarodowa Federacja Dekarzy IFD daje możliwość uczestniczenia w forum wymiany zawodowych doświadczeń z wielu krajów oraz pozwala na środowiskową integrację.

Na stałe w kalendarz wydarzeń IFD wpisały się coroczne spotkania podczas Kongresu IFD i towarzyszących mu Mistrzostw Świata Młodych Dekarzy. Zorganizowanie konferencji IFD, poruszającej aktualne i ważne dla środowiska kwestie, było kolejnym krokiem integrującym międzynarodowe grupy branży okiennej i dachowej.

Kolejna zimowa impreza sportowa, czyli Narciarskie Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej, obchodzić będzie w 2012 r. swój jubileusz. Współzawodnictwo odbędzie się już po raz dziesiąty. Do udziału w zawodach zaproszeni są dotychczasowi, wierni uczestnicy zmagań na stoku Jaworzyny Krynickiej oraz wszyscy sympatycy, którzy zechcą spróbować swoich sił i dołączyć do aktywnego grona.

FAKRO na stoku narciarskimNarciarskie zmagania budowlańców to sportowe emocje na najwyższym poziomie, duża dawka pozytywnych wrażeń oraz dobra zabawa. Firma FAKRO zaprasza 25 lutego 2012 r. na narciarski stok Jaworzyny Krynickiej wszystkich miłośników białego szaleństwa, związanych z branżą budowlaną w jakikolwiek sposób.

Startujący w mistrzostwach zawodnicy rywalizować będą na trasie IIA o długości 900 m i średnim nachyleniu 27%. Regulaminy i programy imprez oraz informacje o możliwościach zgłoszenia swojego udziału w sportowych zmaganiach firm budowlanych znajdują się w serwisach skicup.fakro.com oraz zawody.fakro.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma Fakro