Ogrodzenia WIŚNIOWSKI w Berlinie

Dodano: czwartek, 08 grudnia 2011 12:42

Firma WIŚNIOWSKI prowadzi od 2006 r. współpracę z niemieckim partnerem, firmą handlową Prestige Zaunsysteme. Ten największy dystrybutor produktów firmy WIŚNIOWSKI na terenie Niemiec, otworzył niedawno drugi salon sprzedaży w Berlinie.

Firma WIŚNIOWSKI zajmuje na polskim rynku pozycję lidera produkcji wysokiej klasy garażowych bram segmentowych i uchylnych, bram przemysłowych oraz ogrodzeń posesyjnych. Firma cały czas dąży do podnoszenia standardów i realizuje produkcję w oparciu o surowce najwyższej jakości. Przez 22 lata działalności wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań i zdobyła zaufanie klientów.

"Produkty firmy WIŚNIOWSKI zyskują coraz większą liczbę odbiorców w Polsce, jak i za granicą. Od kilku już lat systematycznie poszerzamy sieć zagranicznych dystrybutorów. Nasze produkty oferowane są we wszystkich krajach sąsiednich, jak również w Skandynawii, krajach Beneluxu czy we Francji. Budowanie świadomości marki WIŚNIOWSKI na tak konkurencyjnym rynku to proces wymagający czasu i zaufania nowych odbiorców.

Rosnące zainteresowanie naszymi produktami to dla nas powód do dumy, a także dowód na to, że spełniają one najwyższe standardy obowiązujące na rynkach zachodnich i mogą konkurować na równi z czołowymi przedstawicielami branży. Planujemy dalszy, sukcesywny rozwój poprzez ciągłe udoskonalanie oferty i poszukiwanie nowych rynków zbytu", mówi dyrektor eksportu, Wiesław Pióro.

Po rozpoczęciu w 2006 r. współpracy z firmą Prestige Zaunsysteme, pierwszy salon sprzedaży ogrodzeń WIŚNIOWSKI w Berlinie powstał w południowej części miasta - Rangsdorf. Od tego czasu Prestige Zaunsysteme zajmuje się wyłącznie dystrybucją produktów marki WIŚNIOWSKI. Dzięki doskonałemu dopasowaniu oferty do potrzeb rynku, sprzedaż sukcesywnie wzrasta.

Ekspozycja ogrodzeń WIŚNIOWSKI - Berlin, Spandau"Nasz nowo otwarty salon jest dowodem na to, że polski solidny produkt może cieszyć się uznaniem wśród szerokiego grona niemieckich odbiorców. Coraz większą liczbę klientów zawdzięczamy szerokiej ofercie produktowej. Szczególnie dumni jesteśmy z nowej ekspozycji, którą stworzyliśmy wspólnie z firmą WIŚNIOWSKI. Wzbudza ona bardzo duże zainteresowanie odwiedzających nasz salon klientów.

Wśród odbiorców indywidualnych największą popularnością cieszą się ogrodzenia posesyjne, cechujące się bogatym wzornictwem i wyszukaną formą. Natomiast klienci instytucjonalni najchętniej wybierają bramy przemysłowe przesuwne. Marka WIŚNIOWSKI jest utożsamiana z wysoką jakością, której można zaufać", mówi Wojciech Ritta z firmy Prestige Zaunsysteme.

Nowy punkt handlowy, zlokalizowany w północnej dzielnicy Berlina - Spandau, został uroczyście uruchomiony 24 września 2011 r. Jest on odpowiedzią na rosnące zainteresowanie produktami marki WIŚNIOWSKI wśród niemieckich odbiorców. Wysoka jakość innowacyjnych rozwiązań oraz wzorowa współpraca między partnerami i profesjonalna obsługa klienta sprawiły, że bramy i ogrodzenia WIŚNIOWSKI zyskują coraz większe uznanie na konkurencyjnym niemieckim rynku.

Salon produktów WIŚNIOWSKI - Berlin, SpandauDoradcy Prestige Zaunsysteme wykorzystują profesjonalne narzędzie wsparcia sprzedaży, jakim jest autorski program AW Expert. W ciągu kilku minut mogą zaprezentować klientom ostateczny efekt aranżacyjny proponowanego systemu ogrodzeniowego oraz określić dokładny kosztorys. Kreuje to ekspercki wizerunek marki WIŚNIOWSKI i samego salonu oraz ułatwia sprzedaż.

Posesyjne ogrodzenia WIŚNIOWSKI w Berlinie mają doskonałą rozpoznawalność wśród klientów. Kompleksowa oferta produktowa dostępna jest w szczególności w zakresie systemów Style, Classic, Lux oraz Premium.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy WIŚNIOWSKI, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: WIŚNIOWSKI