Nowa linia drzwi wewnętrznych Sempre firmy POL-SKONE

Dodano: środa, 07 grudnia 2011 11:57

Firma POL-SKONE wprowadziła do oferty kolekcję drzwi wewnętrznych przeznaczoną dla osób poszukujących odważnych i oryginalnych zestawień aranżacyjnych. Kolekcja Sempre zawiera siedem linii wzorniczych.

Wnętrza urządzane w nowoczesnym stylu często zawierają zaskakujące połączenia różnych konwencji, prowadzące do uzyskania oryginalnych kontrastów form i kolorystyki. Jako dodatki wykorzystywane są natomiast elementy subtelne i stonowane.

Nowa linia drzwi wewnętrznych Sempre firmy POL-SKONE łączy nowoczesną formę z solidną konstrukcją. Estetyka i precyzja wykonania zapewni zaspokojenie potrzeb i gustów klientów o najwyższych wymaganiach.

Wzornictwo drzwi wewnętrznych Sempre i szeroka gama struktur drewnopodobnych pozwoli na zaakcentowanie elegancji salonu, sypialni, łazienki czy kuchni.

W ramach kolekcji występuje aż 7 propozycji wzorniczych. Wzory różnią się między sobą detalami zdobniczymi. Sempre w wersji klasycznej jest rozwiązaniem utrzymanym w charakterze prostej elegancji. Forma naprzemiennie ułożonych paneli, płycin i przeszkleń sprawia dość surowe, geometryczne wrażenie.

Drzwi Sempre Fiori - POL-SKONEPłyciny w linii Sempre Fiori zostały pokryte misternym motywem roślinnym nawiązującym do bogatego stylu barokowego. Drzwi takie sprawdzą się bardzo dobrze we wnętrzach o tradycyjnym charakterze. Ryflowane panele w serii Sempre Inserto ukazują z kolei ciekawe efekty strukturalne.

Linia Sempre Lux reprezentuje klasyczne wydanie nowoczesnych drzwi. Drzwi Sempre Verse, oferowane w wielu odcieniach i wzorach z oryginalnymi przeszkleniami stanowią znakomitą propozycję dla klientów zainteresowanych rozwiązaniami niestandardowymi.

Drzwi Sempre Sense, dostępne w wersji fornirowanej doskonale uzupełnią wnętrza o wystroju harmonijnym. Naturalny fornir pokryty jest specjalnym lakierem UV.

Nowa linia drzwi wewnętrznych Sempre firmy POL-SKONE przykuwa uwagę perfekcją wykończenia. Dopełnienie całości kompozycji stanowią eleganckie okucia w postaci estetycznych zawiasów i różnorodnych kształtów klamek.

Drzwi Sempre - POL-SKONEDrzwi wewnętrzne Sempre oferowane są z wykończeniami powierzchni LAMISTONE o zwiększonej wytrzymałości lub SILKSTONE z efektem bardzo dobrze imitującym usłojenie i fakturę drewna. Wykończenie LAMISTONE dostępna jest w 5, natomiast SILKSTONE w 9 odcieniach. Gama 14 modnych kolorów umożliwia dopasowanie tonacji drzwi, zarówno do posiadanych mebli klasycznych, jak i nowoczesnych oraz do kolorystyki ścian.

W końcu roku 2011 producent oferuje drzwi z linii Sempre w następujących cenach:

  • Sempre oraz Sempre Verse - od 486 zł + VAT,
  • Sempre Lux - od 690 zł + VAT,
  • Sempre Fiori - od 826 zł + VAT,
  • Sempre Inserto i Sempre Sense - od 990 zł + VAT.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy POL-SKONE, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: POL-SKONE Sp. z o.o.

Firma Pol-Skone