Ekspozycja FAKRO na Międzynarodowych Targach Budowlanych BATIMAT

Dodano: poniedziałek, 28 listopada 2011 14:32

Co dwa lata w Paryżu odbywa się międzynarodowa impreza wystawiennicza - targi BATIMAT. Tegoroczna, 28. edycja odbyła się w dniach 7 - 12 listopada 2011 r. Firma FAKRO prezentowała się na stoisku liczącym ponad 200 m².

Paryskie targi gromadzą dużą liczbę przedsiębiorców z branży budowlanej. Jest to okazja do rozmów i spotkań z handlowcami, projektantami i reprezentantami biur konstrukcyjnych. Ekspozycję FAKRO na Międzynarodowych Targach Budowlanych BATIMAT odwiedziło, w ciągu siedmiu targowych dni, ponad 5 tys. zwiedzających.

FAKRO - targowa ekspozycja - BATIMAT 2011Na Międzynarodowych Targach Budowlanych BATIMAT ofertę wystawiało niemal 3 tys. firm z 55 krajów świata, a łączna liczba odwiedzających przekroczyła 380 tys. Goście przybyli z aż 171 krajów. Po raz kolejny Paryż był międzynarodowym forum wymiany doświadczeń i prezentacji nowatorskich technologii.

Wśród gości stoiska firmy FAKRO przeważali przedstawiciele firm budowlanych, architekci i dekarze. Zainteresowani byli również klienci indywidualni i dziennikarze z prasy branżowej. Produkty FAKRO zyskały uznanie za swoją innowacyjność, oryginalne i bezpieczne rozwiązania oraz wysoką jakość oferty handlowej.

FAKRO - stoisko na targach BATIMAT 2011Duże zainteresowanie wzbudziło okno balkonowe FGH-V P2 Galeria oraz okna o podwyższonej osi obrotu proSky. Firma FAKRO zaprezentowała również bezpieczne okno FTP-V P2 Secure, świetliki rurowe, prototyp schodów z wyłazem na dach płaski oraz ognioodporne schody strychowe LMF EI2 120.

Ekspozycja FAKRO na Międzynarodowych Targach Budowlanych BATIMAT doskonale odpowiadała tegorocznemu charakterowi imprezy. Prezentowane były głównie rozwiązania przyjazne środowisku naturalnemu i mające pozytywny wpływ na energooszczędność.

Na stoisku FAKRO prezentowano okno dachowe FTT U8 Thermo. To superenergooszczędny produkt wykonany z uwzględnieniem wysokich wymagań budownictwa pasywnego. Nowatorska konstrukcja okna zapewnia doskonałe parametry i gwarantuje uzyskanie bardzo dużej oszczędności energii cieplnej. Ze współczynnikiem przenikania ciepła o wartości 0,58W/m²K, okno FTT U8 Thermo jest najbardziej energooszczędnym oknem dachowym dostępnym na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy FAKRO, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcia: FAKRO

Firma Fakro