Zapraszamy na seminaria „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”

Dodano: wtorek, 22 listopada 2011 14:53

Firmy Pilkington Polska, Geze i Schüco zapraszają architektów do udziału w bezpłatnych seminariach z cyklu „Zastosowanie nowoczesnych technologii w architekturze”. Ostatnie w tym roku spotkania odbędą się w Bielsku-Białej (30 listopada 2011 r.) i Zakopanem (1 grudnia 2011 r.).

W trakcie seminariów specjaliści zaprezentują nowe rozwiązania i technologie w zakresie szkła budowlanego, systemów szklenia, konstrukcji budowlanych z aluminium, systemów solarnych i fotowoltaicznych, automatyki drzwiowej oraz okuć do szkła, a także ich zastosowania w zrównoważonych inwestycjach budowlanych. Architekci będą mogli poznać najnowsze rozwiązania takie jak np. nowe rodzaje szkła w systemie Pilkington Profilit™.

Przedstawione zostaną możliwości kreatywnego wykorzystania szkła w architekturze, przy jednoczesnym spełnieniu przez nie wymagań związanych z izolacyjnością cieplną, ochroną przeciwsłoneczną i ochroną przed hałasem. W trakcie seminariów przedstawiciele firm Pilkington Polska, Geze i Schüco zaprezentują również wybrane realizacje architektoniczne i omówią na ich przykładzie zastosowanie konkretnych rozwiązań w praktyce.

Udział w seminariach jest bezpłatny. Aby otrzymać zaproszenie, należy zarejestrować się na stronie: pilkington.com

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Pilkington IGP, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Pilkington IGP