Krispol w serwisie YouTube

Dodano: wtorek, 27 września 2011 09:45

22 września 2011 r. przedstawiciele firmy Krispol, producenta bram, krat i rolet, poinformowali o uruchomieniu oficjalnego kanału korporacyjnego w serwisie YouTube. Będzie to nowoczesna metoda komunikacji z klientami firmy a także dobra forma promocji produktów sygnowanych logiem Krispol.

Uruchomienie oficjalnego kanału Krispol w serwisie YouTube będzie dla firmy okazją do rozszerzenia komunikacji marketingowej. Kanał jest prowadzony przez użytkownika o nazwie KRISPOLvideos. Krispol, dzięki możliwości udostępniania treści multimedialnych w serwisie YouTube, zamierza usprawnić komunikację ze swoimi klientami, a także prowadzić akcje edukacyjne i promocyjne.

Uruchamiając kanał Krispol w serwisie YouTube, przedstawiciele firmy opublikowali dwa klipy. Pierwszy z nich jest filmem korporacyjnym, który prezentuje przedsiębiorstwo, jego lokalizację, oferowany asortyment produktowy oraz nowoczesne technologie wykorzystywane w procesach produkcyjnych.

Natomiast drugi film przedstawia udoskonalenie, które zostało wprowadzone do segmentowych bram garażowych Krispol typu Classic E. Innowacją jest zmieniony rodzaj stosowanych ślizgów do sprężyn naciągowych, dzięki czemu udało się poprawić płynność pracy bramy i zapewnić jej ciche funkcjonowanie. Oficjalny kanał firmy można śledzić tutaj.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Krispol, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Krispol

Firma Krispol