Już 12 firm należy do klubu "Mistrz Innowacji - OknoPlus"

Dodano: piątek, 23 września 2011 08:25

"Mistrz Innowacji - OknoPlus" to elitarny klub zrzeszający firmy oraz biura handlowe OknoPlus, które promują nowatorskie rozwiązania techniczne oraz cenią sobie wysoką jakość oferowanych produktów i usług. Klub ten liczy sobie już 12 członków.

Do klubu "Mistrz Innowacji - OknoPlus" należą firmy wyróżnione w konkursie "Mistrz Innowacji Winkhaus". W 2011 r. do mistrzowskiego grona dołączyły firmy: Davidson z Rybnika, Franko z Wadowic, Plus Dla Domu z Chełma, Promal z Lublina, Biuro Handlowe OknoPlus Częstochowa oraz Biuro Handlowe OknoPlus Radomsko.

"Wyróżnienie jest potwierdzeniem profesjonalizmu, do którego przywiązujemy najwyższą wagę świadcząc nasze usługi. Tego samego oczekujemy od produktów z naszej oferty. Dlatego właśnie proponujemy okna o lepszej izolacyjności i wytrzymałości, dające możliwość dużych przeszkleń. Dodatkowo, ważna jest dla nas estetyka, szczególnie brak widocznych zawiasów. Klienci również doceniają takie rozwiązania. Świadectwem tego są wyniki sprzedaży wskazujące na popularność profili ArtPlus o zaokrąglonych skrzydłach wyposażonych w okucie Winkhaus Select" - mówi Karol Paciorek z firmy Franko.

"Dołączenie do klubu "Mistrz Innowacji - OknoPlus" jest dowodem na to, że nasza praca została doceniona. Trzeba jednak zaznaczyć, że nasz sukces był możliwy dzięki innowacyjnej ofercie OknoPlus. Produkty, które sprzedajemy, wyróżnia przede wszystkim estetyka, czyli brak widocznych okuć. Ponadto okna firmy OknoPlus są funkcjonalne, a dzięki pakietowi trzyszybowemu - ciepłe. To właśnie okna Thermo z pakietem trzyszybowym oraz ukrytymi zawiasami są najczęściej wybierane spośród naszej oferty" - cieszy się z wyróżnienia Mateusz Stalarczyk z firmy BH Częstochowa.

"Firma Davidson jest niezmiernie dumna z członkowstwa w elitarnym klubie "Mistrz  Innowacji - OknoPlus". Jest to miła forma uznania naszej pracy i dodatkowa motywacja. Okna, które posiadamy w naszej ofercie są określane mianem "idealnie eleganckich". Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom wprowadzanym przez OknoPlus stolarka otworowa spełnia nie tylko funkcję techniczną, ale i estetyczną. Dbamy o to, by okno stało się nie tylko zabudową, lecz również ozdobą. Prywatni inwestorzy szukający okien energooszczędnych najchętniej wybierają ArtPlus Thermo Select z pakietem trzyszybowym. Dodatkowo zaobserwowaliśmy, że większą popularnością cieszą się okna o zaokrąglonych profilach" - powiedział Dawid Jarzyna z firmy Davidson.

Tegoroczni "Mistrzowie - OknoPlus" otrzymali zaproszenie do siedziby firmy Winkhaus na uroczystą kolację połączoną ze zwiedzaniem zakładu. Spotkanie odbędzie się w dniach 6-7 października 2011 r.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy OknoPlus.

źródło i zdjęcie: OknoPlus

Firma Krispol