Poznańskie targi INVEST-HOTEL z firmą INVADO

Dodano: wtorek, 20 września 2011 08:30

Produkująca stolarkę drzwiową firma INVADO weźmie udział w poznańskich targach INVEST-HOTEL, które odbędą się w dniach 19-21 października 2011 r. W czasie tego wydarzenia spółka zamierza zaprezentować drzwi wewnętrzne dla nowoczesnego hotelu.

Motywem przewodnim tegorocznej edycji poznańskich targów INVEST-HOTEL będzie ekologia. Goście będą mieli okazję obejrzeć przyjazne dla środowiska technologie i materiały, zastosowane w hotelowych wnętrzach -  pokoju, recepcji, sali konferencyjnej, łazience czy SPA.

Biorąca udział w poznańskich targach INVEST-HOTEL firma INVADO przedstawi kolekcję eleganckich drzwi wewnętrznych, wyprodukowanych z troską o najwyższą jakość i dobrostan polskich lasów. Ekologiczną postawę firmy potwierdza prestiżowy certyfikat Forest Stewardship Council, nadawany przedsiębiorstwom, które w racjonalny sposób korzystają z zasobów drewna.

Obecność INVADO na targach INVEST-HOTEL będzie dla firmy doskonałą okazją do promocji swojej marki. Co roku poznańskie targi odwiedzane są m.in. przez szereg inwestorów, właścicieli i dyrektorów hoteli oraz architektów wnętrz, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę na temat rozwiań technologicznych oraz trendów w aranżacji i wyposażeniu obiektów. W 2010 roku swoje produkty na targach w Poznaniu zaprezentowało ponad 170 wystawców z 6 krajów, a imprezę odwiedziło 25 tys. gości.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy INVADO.

źródło i zdjęcie: INVADO

Firma INVADO