Nowa promocja firmy Sokółka Okna i Drzwi

Dodano: wtorek, 30 sierpnia 2011 07:10

Od początku sierpnia 2011 r. trwa promocja na okna Style 68 firmy Sokółka Okna i Drzwi. Produkt ten oferowany jest w niższej cenie i z lepszym wyposażeniem. Ponadto zamówienia na promocyjne okna są realizowane w dużo krótszym terminie.

Nowa promocja firmy Sokółka Okna i Drzwi trwa od 1 sierpnia br. Obejmuje ona okna style 68, które dostępne są w 25 standardowych kształtach i rozmiarach oraz w dwóch wersjach kolorystycznych. Od momentu rozpoczęcia akcji promocyjnej okna te wyposażone są w standardzie w pakiet szybowy o współczynniku przenikania ciepła Ug=1,1 W/m2K oraz w blokadę błędnego położenia klamki i ciepłą ramkę Thermix.

Blokada to kolejne udogodnienie podnoszące stabilność i wypływające na bezpieczeństwo użytkowania produktów. Dzięki jej zastosowaniu, obrót klamki możliwy jest wyłącznie po poprawnym dociśnięciu skrzydła do ościeżnicy.

Ciepła ramka stolarki okiennej z kolei znacznie poprawia izolację termiczną. Jej zastosowanie ogranicza straty ciepła, dodatkowo podnosząc energooszczędne właściwości okien. Rozwiązanie to ogranicza także zjawisko kondensacji pary wodnej - niwelując występowanie roszenia się szyb. Zjawisko to uwidacznia się szczególnie w okresie zimowym przy niedrożnym systemie wentylacji oraz dużych różnicach temperatur pomiędzy podwórkiem a wnętrzem mieszkania.

Okna katalogowe, których dotyczy nowa promocja firmy Sokółka Okna i Drzwi,  wprowadzono z myślą o rynku wtórnym. Poprzez zgodność wymiarów i zdecydowanie niższą cenę od okien o kształtach nietypowych, są to produkty idealne na wymianę w blokach mieszkalnych oraz w budownictwie jednorodzinnym.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi