Firma Sokółka Okna i Drzwi sponsorem młodych sportowców

Dodano: środa, 17 sierpnia 2011 12:35

Na początku sierpnia 2011 r. w szwedzkiej miejscowości Lenhovda odbył się turniej piłkarski Elitfonster Cup. Dzięki wsparciu firmy Sokółka Okna i Drzwi, w zawodach mogli wziąć udział młodzi piłkarze z miejscowości Sokółka.

Turniej piłkarski Elitfonster Cup odbywa się co roku. Jest on organizowany przez międzynarodową grupę Inwido, której częścią jest firma Sokółka Okna i Drzwi. W trzydziestej edycji turnieju, udział brały łącznie 74 drużyny - chłopcy i dziewczęta w 3 grupach wiekowych.

Dzięki wsparciu firmy Sokółka Okna i Drzwi na zawody do Szwecji pojechało 24 trampkarzy młodszych z Sokółki. Zostali oni podzieleni na dwie drużyny, które wystartowały w kategorii 10 i 12-latków. Firma, która posiada w swojej ofercie m.in. stolarkę drewniano-aluminiową, pokryła wszystkie koszty związane z wyjazdem i udziałem młodych piłkarzy w szwedzkim turnieju.

To już piąta edycja turnieju Elitfonster Cup, w której wzięli udział polscy młodzi sportowcy sponsorowani przez firmę Sokółka Okna i Drzwi. "Młodzi piłkarze pokazali się z bardzo dobrej strony. Drużyna 12-latków zajęła trzecie miejsce wygrywając cztery z sześciu spotkań. Bardzo dobrą szóstą lokatę zdobyli natomiast 10-latkowie. Z ośmiu potyczek aż sześć razy wychodzili z boiska ze zwycięstwem. Elifonster Cup to bardzo ciekawe wydarzenie pod względem sportowym, ale także kulturowym. Cieszymy się, że mogliśmy umożliwić młodym piłkarzom z naszego miasta udział w tym turnieju" - powiedział Marcin Szymanowski, kierownik działu marketingu w firmie Sokółka Okna i Drzwi.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Sokółka Okna i Drzwi, która znajduje się tutaj.

źródło i zdjęcie: Sokółka Okna i Drzwi