Okna Fakro w Domu Modelowym

Dodano: czwartek, 11 sierpnia 2011 07:52

Na początku sierpnia 2011 r. w Jankach koło Warszawy nastąpiło otwarcie Domu Modelowego. Dostawcami materiałów budowlanych byli różni producenci. Jednym z nich była firma Fakro, której okna dachowe zamontowano w połaci Domu Modelowego.

Otwarty 4 sierpnia br. Dom Modelowy ma być inspiracją dla osób, które budują lub planują wybudować dom. Wśród wielu różnych materiałów budowlanych, z których powstał obiekt, znalazły się okna dachowe firmy Fakro.

Osoby zwiedzające Dom Modelowy, które cenią sobie duże przeszklenia, zainteresuje okno dachowe Fakro o podwyższonej osi obrotu z naświetleniem dolnym FDY-V. Inwestorzy mogą również zapoznać się z zaletami obrotowego okna FTP-V czy okna aluminiowo-tworzywowego PTP-V.

Zamontowane w Domu Modelowym okna Fakro zostały wyposażone w odpowiednie rolety (ARF, ARP) oraz markizy zewnętrzne AMZ. W połaci obiektu zamontowano również wyłaz dachowy WLI - do nieogrzewanych pomieszczeń, a także schody strychowe LTK Thermo.

Na poddaszu Domu Modelowego, które zostało wyposażone w produkty firmy Fakro, zorganizowano centrum konferencyjne. Odbywają się w nim liczne spotkania i konferencje dla dziennikarzy, wykonawców i projektantów związanych z branżą budowlaną.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Fakro.

źródło: Fakro
zdjęcie: dommodelowy.pl

Firma Fakro