Promocja cenowa na bramy garażowe g60

Dodano: środa, 03 sierpnia 2011 08:40

Promocja cenowa "Prezydencja", którą przygotowała firma Normstahl, obejmuje bramy garażowe g60 w dwóch odcieniach dębu - złotym oraz ciemnym. Oferta ważna jest do końca 2011 r.

Decydując się na zakup bramy garażowej g60 we wzorze Trend i Style, w kolorach złotego lub ciemnego dębu, można zoszczędzić ponad pół tysiąca złotych. Oferta promocyjna dotyczy bram, które produkowane są w dwóch wymiarach: 2375 mm x 2125 mm oraz 2500 mm x 2125 mm. Produkty te zostały wyposażone w innowacyjny napęd Magic 600. Cena zestawu, który zawiera także dwa piloty - 2 i 4 kanałowy, wynosi 2790 zł netto.

Promocja cenowa na bramy garażowe g60 z poszyciem imitującym naturalne drewno dębu w dwóch odcieniach, złotym oraz ciemnym, to dobra oferta dla osób, które chcą wyposażyć swój garaż w eleganckie oraz trwałe zamknięcie. Tworząc tego typu kolorystykę poszycia, projektanci czerpali inspirację z natury. Dąb jest synonimem trwałości oraz wytrzymałości. Tymi wartościami kierowała się firma Normstahl, projektując odcienie bram garażowych g60.

Bramy garażowe g60 Normstahl zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa, który wynika z zastosowania obudowanych szyn jezdnych oraz ościeżnic z poprowadzoną wewnątrz linką. Stanowi to dobrą ochronę palców przed przycięciem. Dobrą izolację termiczną garażu zapewniają panele bramy, których grubość - w przypadku bramy g60 - wynosi 42 mm.

Dodatkowym atutem bram garażowych g60 jest fakt, że powierzchnia imitująca drewno, w porównaniu do prawdziwego drewna, nie wymaga stosowania specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Trwałość w połączeniu z długą gwarancją, która wynosi aż 10 lat, zapewni bezproblemową eksploatację przez długi okres czasu.

Zapraszamy do zapoznania się z zakładką firmy Normstahl.

źródło i zdjęcie: Normstahl